reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

oprócz tej transferowanej blastki 4.1.2 wczoraj mieliśmy już trzy zamrożone blastki jeszcze lepszej klasy (nie była transferowane najlepsze, bo miałam graniczny progesteron przed punkcją i trochę transfer na ryzyk-fizyk :) ), a 4 jeszcze walczyły. Czyli z 10 dojrzałych i zapłodnionych komórek 2 odpadły już w pierwszej dobie, 1 na końcówce, 4 były gotowe w 5 dobie i 3 jeszcze się zastanawiają
Wow, ale pięknie 🥰 jak dla mnie super wynik :) Gratuluję!
 
reklama
Wow, ale pięknie 🥰 jak dla mnie super wynik :) Gratuluję!
jestem bardzo zadowolona, mój doktorek zresztą też - jak wczoraj embrioložka odczytywała te wyniki to widać było, że przeszczęśliwy, wypinał pierś dumny jak paw 😀 już teraz jest bardzo dobrze, lepiej niż się spodziewałam, ale i tak czekam mocno na info o troszkę bardziej leniuszkiwatych trojaczkach
 
jestem bardzo zadowolona, mój doktorek zresztą też - jak wczoraj embrioložka odczytywała te wyniki to widać było, że przeszczęśliwy, wypinał pierś dumny jak paw 😀 już teraz jest bardzo dobrze, lepiej niż się spodziewałam, ale i tak czekam mocno na info o troszkę bardziej leniuszkiwatych trojaczkach
Moj lekarz mowil ze zarodki z 6-7 doby są bez oslonek i jest wieksze prawdopodobienstwo ze u nich moze dojść jeszcze do podzialu (wieksze niz u tych z oslonkami ofc).
Ja mam jutro USG u mojego lekarza, w celu potwierdzenia pecherzyka ciazowego, mam nadzieje ze tam bedzie.
 
Moj lekarz mowil ze zarodki z 6-7 doby są bez oslonek i jest wieksze prawdopodobienstwo ze u nich moze dojść jeszcze do podzialu (wieksze niz u tych z oslonkami ofc).
Ja mam jutro USG u mojego lekarza, w celu potwierdzenia pecherzyka ciazowego, mam nadzieje ze tam bedzie.
trzymam mocno kciuki! Daj koniecznie znać po!
 
Kto teraz zaczyna stymulacje ?Ja jeśli dostanę @ o czasie zaczynam za 6dni🙊💗
Jak to było u was z zastrzykami dałyście radę same zrobić sobie ten pierwszy czy jednak ktoś wam pomógł?
Dziewczyny jakie macie zdanie o procedorze ISMI?mialyscie któraś tą metode? Czytałam ze jest bardziej skuteczna tzn bardziej umożliwia obraz plemnika stąd najlepszy najzdrowszy zostaję podany,piszę ze jest większa skuteczność powodzeń ale i oczywiście są i te smutne opinie...
Nie ma zlotego środka na piękna ciążę ale bardzo chce wierzyć ze się uda gdzie my mamy tylko jedna-dwie próby do grudnia jeśli na drugą się wgl załapiemy...🥺
Ps.nie mogę nigdzie znaleźć też Czy za tą metode się dopłaca pomimo refundacji wiecie może?na stronie invimed też nie znalazlam🤔
 
Moj lekarz mowil ze zarodki z 6-7 doby są bez oslonek i jest wieksze prawdopodobienstwo ze u nich moze dojść jeszcze do podzialu (wieksze niz u tych z oslonkami ofc).
Ja mam jutro USG u mojego lekarza, w celu potwierdzenia pecherzyka ciazowego, mam nadzieje ze tam bedzie.
W którym dniu po transferze potwierdzasz obecność pęcherzyka?
 
Kto teraz zaczyna stymulacje ?Ja jeśli dostanę @ o czasie zaczynam za 6dni🙊💗
Jak to było u was z zastrzykami dałyście radę same zrobić sobie ten pierwszy czy jednak ktoś wam pomógł?
Dziewczyny jakie macie zdanie o procedorze ISMI?mialyscie któraś tą metode? Czytałam ze jest bardziej skuteczna tzn bardziej umożliwia obraz plemnika stąd najlepszy najzdrowszy zostaję podany,piszę ze jest większa skuteczność powodzeń ale i oczywiście są i te smutne opinie...
Nie ma zlotego środka na piękna ciążę ale bardzo chce wierzyć ze się uda gdzie my mamy tylko jedna-dwie próby do grudnia jeśli na drugą się wgl załapiemy...🥺
Ps.nie mogę nigdzie znaleźć też Czy za tą metode się dopłaca pomimo refundacji wiecie może?na stronie invimed też nie znalazlam🤔
Moje dofinansowanie w Invimedzie zostało częściowo przeznaczone na chyba 3 pierwsze wizyty, niektóre badania, pewną kwotę za punkcję. Za transfer musiałam zapłacić całą kwotę. Na pierwszej wizycie dostałam cennik.
Zastrzyki... robił i robi je mój partner.
 
reklama
Moje dofinansowanie w Invimedzie zostało częściowo przeznaczone na chyba 3 pierwsze wizyty, niektóre badania, pewną kwotę za punkcję. Za transfer musiałam zapłacić całą kwotę. Na pierwszej wizycie dostałam cennik.
Zastrzyki... robił i robi je mój partner.
w cenniku który ja dostałam nie została ta metoda uwzględniona jak i to na co dokładnie pójdzie dofinansowanie puki co za leki dopłacałem za wizyty po 25zl,ale do wszystkich badan również doplacalam..więc nie wiem jak oni To dzielą w każdym razie nie poinformowano nas jakie dalsze koszty bądź o ich braku ;)
 
Do góry