reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna lipcowa Mamusia

reklama
Cześć wam. Mam pytanie czy oczyszczanie skóry w gabinecie kosmetycznym jest dozwolone w ciąży?Jakich zabiegów powinnam unikać?Sonny.
 
Oczyszczanie jest dozwolone.Ale skora na poczatku zabiegu nie powinna byc poddawana parowce ani goracym maskom(tak nas kiedys w szkole uczyli ;))To rozszezania porow powinna byc nalozona maseczka z siemienia albo cos podobnego.No i nie wolno stosowac pradow np.galwanicznych i innych ktore przy tego typu zabiegach czesto wystepuja.
Warto oczywiscie kosmetyczce wspomniec ,ze jest sie w stanie blogoslawionym-wtedy bedzie wiedziala na co sobie pozwolic a na co nie :laugh:
 
Asiołek pisze:
Maseczka z rzodkwi do tłustej skóry
Maseczka ta doskonale oczyszcza i zmniejsza pory, pomaga także przy łojotoku.

Składniki:

1 korzeń rzodkwi
2 łyżki naturalnego sera homogenizowanego

Wykonanie:

Umyty korzeń rzodkwi, zetrzyj na tarce o drobnej oczkach i wymieszaj z serem. Nałóż otrzymaną papkę na twarz na kwadrans, a następnie zmyj przegotowaną wodą.

Droga Asiołek!

Czy nie wydaje się Tobie nieuczciwe umieszczanie tutaj moich przepisów na kosmetyki naturalne, bez podania autorstwa i źródła?

Maseczka z rzodkwi do tłustej skóry http://blizejnatury.org

2004-04-22 21:17:39 czytane 1478 razy, liczba komentarzy: 6

Maseczka ta doskonale oczyszcza i zmniejsza pory, pomaga także przy łojotoku.

Składniki:

1 korzeń rzodkwi
2 łyżki naturalnego sera homogenizowanego

Wykonanie:

Umyty korzeń rzodkwi, zetrzyj na tarce o drobnej oczkach i wymieszaj z serem. Nałóż otrzymaną papkę na twarz na kwadrans, a następnie zmyj przegotowaną wodą.

Prowadzę serwis Bliżej Natury (niekomercyjnie) już ponad 5 lat, a Ty nie wpadłaś na pomysł aby mnie tu zaprosić (a z przyjemnością poznałabym nowych ludzi i chętnie podzieliła się swoją wiedzą). W związku z nieuczciwym potraktowaniem przez Ciebie mojej pracy proszę o uzupełnienie informacji i przeprosiny.

Autorka serwisu Bliżej Natury http://blizejnatury.org poświęconego ziołom, roślinom, kuchni i domowym kosmetykom, które można przygotować w domu - Małgorzata Deskiewicz.
 
Hej Mimoza!

W sumie rozumiem Cię, że skoro ktoś skopiował coś, co jestTwoim dziełem, to możesz czuć się urażona. Ale uwierz, że nasz Asiołek jest bardzo poczciwa osobą i nie miał złych zamiarów kopiując takie informacje. My tu sobie po prostu piszemy różne ploteczki, dzielimy się informacjami. A że jest to zupełnie spontaniczne - jak koleżeńska rozmowa en face - zapomina się o "formalnościach" typu podawanie źródeł.

Ponieważ Asiołek juz tutaj za często nie zagląda, przyjmij przeprosiny od lipcowych mam. Teraz już znamy adres Twojej strony i jak będziemy szukać domowych sposobów na salon piękności, na pewno zajrzymy ;) :laugh:

Mi kiedyś było przykro, bo ktoś sobie "pożyczył" zdjęcia moje ślubne i wstawił na portal ogłoszeń sprzedaży sukien ślubnych. Ooooj - byłam zła. Ale teraz wiem, że takie rzeczy robi się automatycznie. Mi samej tez się zdażało coś kopiować i zapomnieć o prawach autorskich czy też własności intelektualnej..........
 
ja rowniez przepraszam w imieniu Asiolka i swoim jako uczestniczki tego forum!!!
asiolek napewno nie zrobil tego umyslnie!!!!

pozdrawiam
 
Do góry