reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk nie pęka

Mnie jeszcze lekarz wspomniał, że jak clo nie zadziała to …letrozol?
Nie wiem, czy dobrze zapamiętałam nazwę …
Rekovelle to chyba nie jest lek pierwszego wyboru, pewnie najpierw i tak trzeba spróbować z clo…
Letrozol to właśnie substancja aktywna w Aromek. Nie trzeba nic próbować, wszytsko zależy od lekarza.
Kobieta h której mi się udało od razu dała rekovelle, ciągle się doszkala w temacie, robi też in vitro, wiedzę ma duza. Ważne żeby znaleźć kogoś kto się naprawdę na tym zna. Ja chodziłam do kliniki leczenia niepłodności. Taki zwykły lekarz ginekolog często wie dużo mniej od typowego specjalisty od niepłodności, chociaż wiadomo że i w klinikach jest wiele konowałów. Jak wszędzie. Ale ja bardzo dużo czasu straciłam zanim znalazłam kogoś godnego polecenia i chcącego naprawdę pomoc. A skąd jesteś? Mogłabym polecić jedna kobietę, która pomogła mnie i dostałam polecenie od dziewcyzny z forum tutaj. I jej też pomogła i wielu innym.
 
reklama
Właśnie zrobiony test owu... bralam cło... Co myślicie?
IMG20240218083538.jpg
 
Do góry