reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
JoaSaw82
Julietta2017
Ja też nie mam.dostepu pozostało nam cierpliwie czekać a potem nadrobić co dziewczyny naprodukowaly
 
Cześć dziewczyny.
Nie umiem wejść na zamknięte forum? Jak się tam dostac? Bo klikanie w link u mnie nie działa?
Ten link z wiadomości od aniaslu nie działa?

Mi przez apke też nie udało się pierwszy raz wejść, musiałam przez stronę. Ale jak już weszłam i oznaczylam, aby obserwować ten wątek prywatny to już normalne na apce widzę.
 
Też nie mam dostępu i trochę tego nie rozumiem, bo wpisałam się na listę, a z tego co pamiętam było mówione, że dodani zostaną wszyscy, a po miesiącu zrobicie porządki kto się nie udziela. Może nie pisałam jakoś bardzo dużo, ale starałam się odzywać.
 
reklama
Do góry