reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Cześć dziewczyny:)
Ja też jestem przyszłą październikową mamusią i postanowiłam do Was dołączyć. To moja pierwsza ciąża i nie ukrywam, że jest duży stres tymbardziej, że od wczoraj pojawiło się u mnie niewielkie plamienie. Byłam z mężem u lekarza, z dzidzią na razie wszystko ok a ja dostałam duphaston. Pozdrawiam wszystkich, postaram się nadrobić wszystkie posty ale może być ciężko;)
 
reklama
Dziewczyny chwalcie się jak tam wizyty... Czekam jak na szpilkach.

10+2
U mnie mdłości powróciły i od razu się uspokoiłam Jak tak dalej pójdzie całkiem zwariuję

u mnie też jest różnie z mdłościami. Przez kilka dni są nie do wytrzymania, później na kilka dni jest spokój i znowu to samo. Już przechodziłam atak paniki z tego powodu bo naczytałam się, że lepiej dla ciąży jak są mdłości
 
Cześć dziewczyny:)
Ja też jestem przyszłą październikową mamusią i postanowiłam do Was dołączyć. To moja pierwsza ciąża i nie ukrywam, że jest duży stres tymbardziej, że od wczoraj pojawiło się u mnie niewielkie plamienie. Byłam z mężem u lekarza, z dzidzią na razie wszystko ok a ja dostałam duphaston. Pozdrawiam wszystkich, postaram się nadrobić wszystkie posty ale może być ciężko;)
Witaj w naszym gronie, dopisz się do tabelki, oddzielny wątek :)
Jak nadrobisz należeć ci będzie się medal ;-) ;):laugh2::wink::yes:
Co do mdlosci, mam 3 ciąże za sobą i w żadnej nie miałam mdlosci, dopadły mnie w tej, strasznie męczące :laugh2::rofl::-p


Krem na rozstępy..... Nie myślałam o tym jeszcze, ale ja tygrysek to chyba już gorzej być nie może na koniec miesiąca może ta oliwke z rossmana zakupie, brzuszek delikatnie coś jest ale nie widać że to ciążowy, jeszcze jest czas na to :)
Ja bylam u rodzinnej, i o tyle mniej zapłacę za badania bo odejdzie morfologia mocz ob i glukoza... Zastanawiam się czy robić grupę krwi mam z poprzednich ciąż i nic się nie zmieniło raczej :sorry2::rolleyes2::eek:
 
Chyba pierwszy raz w tej ciąży tak się nie mogłam doczekać obiadu jak dziś :D może nie wygląda Ale jak smakuje :)
IMAG3069.jpg
 
Dopisałam się do tabelki:)

Dziewczyny, ja naprawdę nie lubię kalafiora ale teraz jak zobaczyłam zdjęcie stwierdziłam, że musze go zjeść! zaraz zadzwonię do męża żeby mi kupił bo inaczej nie wiem co ze sobą zrobie:D chyba mi się smaki pozmieniały przez tą ciąże:)
 
reklama
Do góry