reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

U nas jest tak, że Borysa łóżeczko jest dostawione do naszego i ma zdjęty bok. Mały śpi koło mnie ale u siebie.. lub ja u niego[emoji4][emoji4][emoji4]
Jest na piersi więc budzi się tysiąc razy...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wszystkie dzieciotka juz pochrzczone?bo nasza jeszcze nie i teraz nie wiem jak to będzie planujemy na 15 października akurat 14skonczy rok .jest taka zwiercona w jednym miejscu nie usiedzi przez 1.5godz zaluje teraz ze nie zrobiliśmy tego jak tylko jadla i spala heheh.
 
U nas byly chrzciny w lutym, miał wtedy 5 miesięcy i też uważam że było to za późno ;) już wtedy zaczął być małym wierciuchem i cała mszę trzeba było z nim chodzić po kościele, inaczej sobie krzyczal :D w czasie samego chrztu też rozmawiał z księdzem :p
 
My chrzciny robiliśmy w lutym [emoji4] był wtedy zachwycony księdzem i pół mszy patrzył a przy samym polaniu główki to już w ogóle był w niebowzięty[emoji38]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas od kilku dni przełom:) na lepsze oczywiście:)

Przenieśliśmy się z kołyski (w której i tak mało co spał) do lozeczka i to był strzał w dziesiątkę. Budzi się o północy i 3 na cyca później po 5 znowu i biorę to do siebie żeby dłużej pospać [emoji23]

Póki spał ze mną cyc był non stop w nocy.

Ale mm dalej nie chce [emoji23] pluje na kilometr a chciałam mu wieczorem wprowadzić żeby kolo roczku odstawić ale ciężko to widzę [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aria mleko w sumie jest tylko do roku- dalej nie trzeba wprowadzać mm jak się odstawi kp

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To wspolczuje.a wasze maluchy z wami śpią czy w łóżeczku?ja swoja od poczatku do łóżeczka kladlam i udalo mi się ja nauczyć spać osobno choc byly monety załamania ze chciałam odpuścić jak budzila sie często ale nie odpuscilam .zatem z mężem mamy cale lóżko dla siebie .rano mala jak sie budzi wstaje w łóżeczku i krzyczy tata tata .dobrze ze mnie nie budzi zawsze mogę Chwile jeszcze pospać .hihi dobre dziecko
U mnie tak samo tylko tata tata. Również śpi w łóżeczku. Zasypia już sama i budzi się 1 lub 2 razy w nocy
 
Do góry