reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

@ruda1991 teraz jest jeszcze gorzej dostała na całym ciele wysypki czerwone plamy. Myślałam że to uczulenie ale jest tego coraz wicej. Właśnie szykujemy się jechać do lekarza
Trzymam kciuki by szybko wyzdrowiala! Daj znac co powie lekarz.

A my w koncu chyba jutro pojdziemy na zalegle od miesiaca szczepienie. Az mam stracha co nam lekarka powie na wage mlodego.....

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@ruda1991 właśnie wróciłam. I jestem taka wściekła jak lekarz może nie wiedzieć co jest dziecku ?! Ci lekarze w Angli doprowadzaja mnie do szału. Musiałam dzwonić do polskiego lekarza i pytać co to może być. Mówił że prawdopodobnie rumien nagły ipowinno do paru dni zejść. A Ci angielscy lekarze tyle godz stali nad mała nikt nie umie powiedzieć co to takiego
 
Ostatnia edycja:
@ruda1991 właśnie wróciłam. I jestem taka wściekła jak lekarz może nie wiedzieć co jest dziecku ?! Ci lekarze w Angli doprowadzaja mnie do szału. Musiałam dzwonić do polskiego lekarza i pytać co to może być. Mówił że prawdopodobnie rumien nagły ipowinno do parku dni zejść. A Ci angielscy lekarze tyle godz stali nad mała nikt nie umie powiedzieć co to takiego
Przerażają mnie Ci lekarze ja w Irlandii i jest nie lepiej też takie gamonie ale w środę im nie odpuszczę dopóki mi noe powiedzą co jest mojej małej
 
reklama
Do góry