reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Oooo awanturka[emoji4]
Jak ktos chce niech pracuje, jak nie niech idzie na zwolnienie- prywatna sprawa.

Kami zawsze najwiecej maja do powiedzenia bezdzietni lub osoby będące miesiąc w ciazy[emoji23][emoji23][emoji23]


Pazury robię sobie sama, rzęsy robi moja znajoma i miałam iść zagęścić ale jak pomyśle o 3h to mi sie odechciewa:/

Taka ja super!


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
reklama
Kami, temat został zakończony bo tylko dym z tego był ;)
Ile nas tu jest tyle zdań, każda jest inna, każda inaczej przechodzi... I na tym temat był zakończony :)
A ty nowa tu? Chyba że przeoczyłam twoje posty :(
Jak tak to sorki ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
poziomkii ja wczoraj jak leżałam 3,5h to miałam momenty, że robiło mi się słabo tak dziwnie i sobie pomyślałam, że może głupia jestem że robię te rzęsy
 
czy Wy sobie wyobrażacie, że czekałam 3h aż zsiądzie mi się galaretka do mojego ciasta a chciałam Was dziś jeszcze poczęstować trudno na noc będziecie jeść heheh
 
Oooo awanturka[emoji4]
Jak ktos chce niech pracuje, jak nie niech idzie na zwolnienie- prywatna sprawa.

Kami zawsze najwiecej maja do powiedzenia bezdzietni lub osoby będące miesiąc w ciazy[emoji23][emoji23][emoji23]


Pazury robię sobie sama, rzęsy robi moja znajoma i miałam iść zagęścić ale jak pomyśle o 3h to mi sie odechciewa:/

Taka ja super!


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
I tu trafiłaś w sedno! Każdy sam podejmuje decyzje i nikomu nic do tego :)
A to że najlepiej wychowują dzieci bezdzietni to wiemmm [emoji23] [emoji23]
Ci to dopiero wszystko wiedzą a ty nic ;)

Ja pazury też robię sama. Ale jakoś teraz weny nie mam. Zrobiłam bezbarwnym i spoko ;) leń że mnie, po prostu leń [emoji14]

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
moja siorka robilaostatnio ciasto z galaretka ale bylo mega nie dobre wiec Betka mam nadzieje ze Twoje inne :D
ja umiem jedynie sama sobie makijaz zrobic :D nic wiecej :D :D
 
Do góry