reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ruda też chce zobaczyć efekt ;-) oczko zostało :p :-*
Dobre to o ilości km i sympatii do teściowej :-D

Chyba czas założyć galerie brzuszków bo mój już pokaznych rozmiarów :-o
 
Z jednej strony się cieszcie; ) bo mój to czasem takie teksty wali ze się za głowę łapie. .. po kim to taki pyskacz.... hmmm po tym do kogo jest podobny heheh

Zazwyczaj jest kochany ale charakterek to ma ... uparty po obojgu ... krzykacx po mnie a teksty tatusia ;)

I nawet nie liczę ze drugie będzie inne...
Chociaż jak był malutki to złote dziecko.... cycek kupa spanie ... później butla kupa spanie :) dopiero jak roczek skończył zaczął szatanic; )

A właśnie jak waszym maluchom zęby szły. Bo Krystian pierwszy ząbek miał dopiero na roczek. Górna jedynka.
 
Aria kocham takie dzieci :-)

Jas mial pierwszy zabek jak skonczyl pol roku a teraz ma prawie 1,5 I dzisiaj wyszedl mu 16. Teraz licze na chwile przerwy I piatki
 
No to dziewczyny, nie każcie czekać i wrzucajcie brzuszki! :) U mnie chyba jeszcze trochę, pierwsza ciąża, to mięśnie się bronią jeszcze. Mam wrażenie, że w najbliższym czasie bardziej wieczorne wzdęcia mi grożą niż ciążowy brzuszek :p
 
reklama
Ale dzisiaj wesoło, to dobrze ze humory sie poprawiaja [emoji3][emoji3][emoji3] ruda piękny kolor!! Ja nie farbuje włosów ale w planach mam ze jak pojawi mi sie pierwszy siwy włos to będę szaleć z kolorami [emoji4]. A co do brzuchów ciagle słyszę tylko albo GDZIE TY MASZ BRZUCH albo Ja TAKI JAK TY TO MIAŁAM W 5 M-CU, wiec suma Summarum nie wiem w końcu czy mam duży czy mały [emoji12]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry