reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Aria ale jak? To chyba musze.zdjecie na facebooka dodac? To ja niechce :-)

Najlepsza jest tesciowa na 102 wiecie jaka to?

Joani moja kiedys machala do zdjecia swojego syna na facebooku bo myslala ze on nas widzi :-)
A stara nie jest bo ma 53 lata.
 
reklama
Ruda, bardzo ładny kolor! Pięknie wyglądałyby do niego moje aktualne paznokcie ;) Ale nie wrzucę już ich zdjęcia, bo się zagapiłam wcześniej i teraz z odrostem nie ma się czym chwalić ;)

Hehe, teściowa wyprzedza epokę :D
 
Lucky lubie ten kolor I dobrze sie w nim czuje. Ale tesknie za rudym :-)

Moje tesciowa to wogole fenomen. Jakbym zapisala gdzes jej wszystkie zlote rady to bylby niezly kabaret :-)

Aria :-) a myslalam ze.zostane znienawidzona za czarny humor :-)
 
Ja tam lubię się pośmiać ... I jakoś nie mam zahamowań dotyczących humoru czarny biały kolorowy a co mi tam .... śmiech to zdrowie :) dłużej może będę żyła jak się będę dużo śmiać :)
 
Aria to ja bede chyba niesmiertelna :-) nawet jak mam zly dzien to sie smieje :-) jak mnie cos boli, a najwiekszy smiech jest jak sobie cos zrobie :-) nie potrafie sie wtedy przestac smiac :-)

Byla tu kiedys na naszym forum dziewczyna ktorej przeszkadzalo pisanie o zyciu prywatnym :-)
 
reklama
Do góry