reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Moja to już chce siadać, leżąc lub siedząc w pozycji półsiedzacej podciągania się, a że jeszcze nie da rady usiąść to się denerwuje
 
reklama
A to moja kruszyna.
IMG_20170102_113142.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20170102_113142.JPG
    IMG_20170102_113142.JPG
    1 005,4 KB · Wyświetleń: 333
Ja mojego nie podciagam ale jak lezy to przekreca sie na bok i na brzuchu jak lezy to tez sie troche okreca dookola . Silny jest. No to moj przybral prawie 4 kg od urodzenia a byl takim malym kurczakiem [emoji5] smiac mi sje chce bo ja juz mam problem z dluzszym noszeniem tego kloca [emoji5]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mojego nie podciagam ale jak lezy to przekreca sie na bok i na brzuchu jak lezy to tez sie troche okreca dookola . Silny jest. No to moj przybral prawie 4 kg od urodzenia a byl takim malym kurczakiem [emoji5] smiac mi sje chce bo ja juz mam problem z dluzszym noszeniem tego kloca [emoji5]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ja jej nie podciąganim ona sama leżąc napina ciało i stara się usiąść
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry