reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
A ta betę da się sprawdzić na jakiś specjalnych kalkulatorach? tylko nie tych zwykłych bo tam jest max 28 lub 30 dzien cyklu. Chociaż ja jestem spokojna i raczej na bliźniaki nie liczę ale też jestem ciekawa czy któraś z nas będzie miała podwójne szczęście :)
 
Haha leżę ale jeszcze nie pachne bo jeszcze nie chciało mi się pod prysznic iść, od razu padłam :D
Zmęczona jestem i ogólnie dalej plamie, tzn mam coraz rzadsze te uplawy, zabarwione na brązowo, mam odczekać swoje podobno..
 
bliźniaki i 3 latek w sumie już będzie 4 latek nie to nie dla mnie :)


a ja w pracy zrobilam sobie 2 zmianę bo u nas sa ferie i żeby mały jeden dzień miał wolnego i taka tu cisza i spokój kręcą się tylko panie sprzątające obym tylko nie zasnęła ;p
 
reklama
Do góry