reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiol moj dopiero zasnal ja dzis siku bieglam bo caly czas plakal i lezalam caly czas z nim mam dopiero pol godz ciszy moge obiad zjesc ale tez juz mialam mysli ze jak w klatce siedze on placze tylko cyc ani wyjsc ani nic zrobic
 
reklama
Tak sobie was czytam... mój mały tez od rana marudzil. .. nie przespal pół godz ciągiem ale nie płakał cały czas... ogarnęłam na raty zupkę i pranie wstawilam... koło 15 po zmianie pieluchy i nakarmieniu wstawilam małego na balkon bo nie miałam co liczyć na spacer dzisiaj... i pospal na balkonie. Ja miałam czas rozwiesic pranie i poprasowac. ..
Balkon mi ratuje czasami dzień :D może spróbujcie? Dzieci lubią spać na świeżym powietrzu :)

Podajecie dzieciom herbatę z kopru? Jeśli tak to ile wypijaja?

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś werandowałam przy raz, w niedzielę idziemy na spacer :-) :-) chociaż ja jeszcze tak chodzić to średnio ale te 30 minut dan radę :-)

Ja nic poza kp nie daje bo nie widzę potrzeby, a boję się kolek po butelkach:-)

Czy Wasze maluchy mają czkawki???

Wiola taki skok trwa nawet i kilka dni...może to to...głowa do góry! :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja sie wkurza jak leży w wózku bez ruchu. Ale ja dzis nie moge narzekać bo zostawilam małą z,dziadkami i wyszlam na godzinę. Teraz znow z cyckami na wierzchu i mloda i tak marudzi
 
Dziewczyny ja odkładam dzieci od początku do łóżka a od dwóch tygodni w ciągu dnia sporo leżą w leżaczkach z wibracjami. w nocy po każdym posiłku śpią w łóżeczkach. Z pierwszą córka tez tak robiliśmy od pierwszego dnia mimo że ja karmiłam piersią przez dwa miesiące.
Oczywiście korzystam z monitorów oddechu bez tego bym nie zasnęła.
Co do spania to one jeszcze prawie całe dnie oprócz dwoch/trzech godzin przesypiaja także w ciągu dnia mogę zrobić dużo. Natomiast w nocy dokazują. No i ciągle jedzą co 3h więc w sumie pomiędzy karmieniami mam 1,5h przerwy w dzień aby zająć się domem i starszą córką, a w nocy aby zasnąć jeśli one śpią. Czekam aż wreszcie wypracują jakąś dłuższą przerwę :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja daję do picia wodę. Po rumianku i herbatce z kopru miałam wrażenie, że jest gorzej z brzuchem. A właściwie przez pierwszy dzień było lepiej a następnego gorzej.no i ja nie wiem czy nie za mało im picia daje. Jedzą mm a wody piją na cały dzień ok 100 ml.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamiladon jak karmi się mm i dziecko zjada porcję np 120ml to powinno się dopajac 120ml w ciągu dnia :) tak mi znajoma wytlumaczyla.

Ja córkę starszą odkladalam do łóżeczka od razu. I super spala.
A teraz młody za cholerę nie daje się odłożyć. Nawet jak śpi i go dam do łóżeczka to się budzi i ryk jest. .. jedynie po kąpieli śpi śpi łóżeczku do tej 24 czasami... a później wygrywa moje lenistwo i biorę go pod cycka do nas ;)

No i nie wiem czy można jakoś zmienić tryb dnia takiemu dziecku... bo kurde jak mały zasypia kolo 15 to śpi do 18... wtedy najczęściej się budzi na cyca o zasypia... i nie wiem do której by spał ale kolo 20 musze go na kapie budzić i po kapaniu juz jest problem ze spaniem...
Całkiem niepraktycznie[emoji14]mógłby spać od 12 do tej 16 (z przerwami oczywiscie) a później bym go kapala 18-19 i by mógł spać nawet do rana po kąpieli[emoji14]

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry