reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
moj maly daje nam popalic nocami w ciagu dnia ładnie je robi kupkę i spi a po 20 wstępuje w niego jakiś diabeł sam nie wie czego chce, jest marudny nie chce spać, boje sie ze jakiejś przepukliny się nabawi taki jest ryk o wszystko
 
Wiki bylas u lekarza czy polozna stwierdzila te kolki? Ja tez o tym pomyslalam ze moj maly zlopie cyca caly dzien wieczorem na noc az sie trzesie i juz mowie moze mu nie wystarcza..


mój tez w nocy strasznie niespokojny łapie cyca łapczywie odrywa się do niego i znowu napiera jakbym go głodziła cały dzień i plącze przy tym przeokrutnie
 
Zyciowa no jak i u nas.. w lozeczku pospala moze z godzine akurat wykapac sie zdarzylam i pozniej oczy jak piec zlotych i jeczenie. W koncu polozylam ja na klatke piersiowa i pospala z 1'5h
 
reklama
Do góry