reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiktorka nawet nie wiesz jak ja się cieszę☺
Mała miała żółtaczkę. najpierw czekali co będzie a potem była fototerapia. W końcu byłam takim wrakiem człowieka, nie miałam siły zajmować się dzieckiem, że mąż razem z rodzicami chcieli żebyśmy się wypisali na własne życzenie i w domu stosowali tą fototerapie, ale na szczeście wczorajsze wyniki w normie i pani nas wypuścili.

Dziewczyny pewnie był ten temat ale zanim ja się dokopie. co stosujecie na ból brzuszka, kolki?
 
Dzidzia masaż w prawą stronę, kładę na brzuszek i herbate koperkowa. Czekam aż siostra przyjedzie i mi jakis lek cudowny z Niemiec przywiezie simplex czy jakos tak.
 
My kolki typowej nie mamy a bardziej dyschezje ale żeby łatwiej było małemu się nauczyć puszczać bąki i się wyprozniac bez spin podaje delicol. I jest lepiej przynajmniej mi się tak wydaje :)
No i masowanie. Gimnastyka. Kładzenie na brzuszek :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wlasnie czop urodziłam:) wiec chyba troche wczorajszy masaż szyjki pomógł :)

A co do kolek to Kamila podrzuciła ostatnio linka o tym leku niemieckim, to jest to samo co polski tylko dawka większa:)
 
U nas kolki stwierdzone, lekarka każe brac espunisan 5 kropli 5 razy dziennie. Do tego probiotyk jakis. Nie podobają jej się bioderka naszej małej szukamy ortopedy. Kazała też zakupić bebilon w razie w ma stać w domu
 
reklama
Do góry