reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Dzidzia mi czop odszedł w 35 tygodniu a urodziłam w 39 4/7 wiec nie ma reguły kiedy odejdzie i za ile poród .Dziś byłam na ściągnięciu szwów trochę bolało no i kazał robić płukania z tantUM rose
 
Ale to właśnie nie kłucie tylko dosłownie pulsowanie :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

takie dziwne to jest uczucie tam na dole. Kłucie i gniecenie, takie właśnie przesuwanie, pulsowanie. Wiesz, wydaje mi się, że maleństwa prą główką i tak to odczuwamy, na jelitach w okolicy zatoki douglasa, przy odbycie przy szyjce, to wszystko jest bardzo bardzo blisko siebie przecież...

ciąża pozbawia godności. ja chodzę i mam problemy ze wzdęciami straszne i odbija mi się... czuję się tak niekobieco, nawet nie przypuszczałam, że końcówka będzie taka.
 
Dzidzia no właśnie nie nikt nic mi wcześniej nie mówił żeby podrywać tantum jedynie co do koleżanki obok zaprzyjaźniona połóżka kazała jej zeby jak najwięcej chodziła wvdomu w bawełnianych majtkach i żeby wysuszyć chodziło jej ze jak może to najlepiej bez majtek w domu tak jak z pepkiem teraz na sucho
 
Patka no to jestem ciekawa co będzie :-\
Mi położna kazała jak się zacznie wziąć Arnice 5 kuleczek i później brać przez 5 dni. To jest lek homeopatyczny ale ponoć bardzo pomaga przy gojeniu ran.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) dawno mnie nie było, ale nadrobiłam wszystko (ponad 20 stron!)
Gratuluję wszystkim tym, które urodziły. Dużo zdrówka dla Was ;)
Moja Klara to prawdziwy anioł. Serio. Od kiedy jesteśmy w domu jest grzeczniutka bo nikt jej bez powodu nie budzi. Ona praktycznie ma regularny dzień, a wczorajszą noc mieliśmy cudowną, spała od 21 do ok północy, potem 1,5h mieliśmy aktywne, potem do ok 4.30 znowu aktywności i 8.10 obudziła się już na dzień. Jestem w szoku, ona chodzi jak w zegarku. Karmię ją zaraz po przebudzeniu, potem ją przewijam, ona trochę poleży jak się rozbudzi, pomacha rączkami aż zgłodnieje znowu i przy cycku usypia to ja ją wtedy hyc do łóżeczka. Mam nadzieję, że tak już zostanie ;) Płacze tylko jak jest głodna, albo zdenerwowana bo za długo ją przewijam, albo przebieram. W dzień jej nie odkładam do łóżeczka tylko leży cały czas na łóżku. Tak nam wygodnie, bo karmię ją na leżąco, tylko przenoszę na przewijak.
Po porodzie już wróciłam chyba na dobre do formy. Już mi zeszło ok 6-7 kg i zostało 5 na plusie. Poza tym mam mega dużo energii, jak mała spała w dzień posprzątałam sobie w szafie, umyłam łazienkę... W ciąży to tylko zalegałam przed telewizorem.
 
reklama
I polecam książkę "Język niemowląt". Ja zaczęłam ją czytać w ciąży, ale zaniechałam bo i tak niczego nie zapamiętywałam i wróciłam do niej teraz już obserwując mojego malucha. Dużo przydatnych informacji.
 
Do góry