reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Wybrałam ten fotelik cabriofix, wszystkie mają takie same testy i opinie :-\
Kurczę po wczorajszej pogoni za wózkiem byłam ledwo żywa, dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że byłam za kółkiem dobre 3h bez przerwy plus 3 biegania po sklepach... Oj odczułam to!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie według aplikacji w telefonie dziś zaczyna się siódmy miesiąc (27 tc). Łaaaa, ratunku! Nie wiem kiedy to zleciało!
 
A ja się właśnie załamałam... Dzwoniła do mnie pani dyrektor ze szkoły że nie wiadomo czy nie będę musiała iść dalej na L4 bo prawdopodobnie nie mogę przerwać ciągłości L4. Jestem kompletnie załamana bo dostanę tylko leżące L4 a to będzie po prostu tragedia...siedzę i wyje i czekam na telefon że szkoły...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila a co się dzieje, że musi być ciągłość? Bo ja teraz chwilowo mam tak jak Ty a wizytę dopiero za tydzień...

eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png
 
No mój też dlatego tak zrobiłam. Na szczęście ponoć jednak tak mogę zrobić. Przynajmniej tak mi dyro teraz powiedział. Man nadzieję, że oni to jakoś sprawdzili bo nie chce za chwilę się bujać z jakimś problemem. Jakbym miała znajomego gin to poszłabym po l4 chodzące ale nie mam. A kto mi tak z ulicy jak wejdę da takie ...No nic oby tak było jak mówi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja już telefon wykonałam... gdyby nie było urlopu, to di medycyny pracy by wysłali a jak masz urlop, to im takie zaświadczenie o zdolności do pracy nie potrzebne, a im to nawet na rękę, że jest się bez zwolnienia...

eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png
 
Do góry