reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dzien dobry
MARMA jenuy Potworniasty to serio potworniasty
PATI a moze tescik?Jeny ja tez jestem w szoku z ta grypa :-(
BEZA pomylilo ci sie MAGDA chce isc na studia a u Marmy Potworniasty szaleje :-)
Fajny ten twoj M :-)
MARMA u nas pobutka o 4 dzis byla Tylko polezala ze man w lozku jakies 1,5 godziny Pozniej ja przenioslam do siebie i niedawno wstala :-)

Ja po 11 jade z Oiwka do zusu Pozniej musze isc do urzedu w swoim miescie
Jutro do katowic do endokrynologa z przyjaciolka jade bo to zawsze w takiej podrozy autobusami to zawsze jakas pomoc :-)
 
reklama
Hej Laski.

U nas lepiej- byle nie zapeszyć tfuuuuu

Co z tą pogodą?? Zimno i wieje okropnie wrrrr ale o dziwo mam ochote na robienie porządków tylko niestety nie mogę bo niektórzy mi sie na noge uieszają i mi nic nie wychodzi. Dziś będzie M w domu popołudniu wiec moze się uda:confused:

Nie pochwaliłam sie, ze się dorobiłam fotela bujanego:-D. Tak mi sie marzyło że będę na nim karmic cycem...no chyba że następne;-)

Co do pomysłów naszych dzieciaczków. Hanka też uwielbia się bawić berłem i mieszać nim w toalecie:cool:
 
Melduję się po przerwie "technicznej" :tak:
Obroniłam się na 5 i nawet zgłoszono moją pracę do wyróżnienia jakiegoś :confused:
W sobotę impreza urodziowa Izuni - bardzo udana
a wczoraj wyprawa do rodzinki i na groby, także tydzień pełen wrażeń.

TYmczasem tylko pozdrawiam i lecę nadarbiać.
Choć nie wiem czy sie uda!

BUZIAKI!
 
Dla dzisiejszych solenizantów sto lat !!!!!!!!!!!!

No i jak zwykle miałam coś napisać i nic.... No ale czasu wciąż brak. Wprawdzie chodzę do pracy i jestem z małym w domu ale ten mój pomysłowy Dobromir przechodzi samego siebie i nie mogę spuścić go z oczu. Wypróbowuje nowe umiejętności i niestety rozpędzać się umie za to hamuje na meblach lub ścianie. Żeby było wesoło nauczył się włazić na kaloryfer ( szczebelkowy ten starego typu) i podciągać do kwiatków ściągając je na ziemie, odkrył że jak dobrze pociągnie to potrafi wyrwać półkę do wsypywania proszku w pralce, nie wspomnę o włażeniu do niej. Dziś odkrył nową fascynującą zabawę w postaci wyciągania moich szpilek i grzebania nimi w kuwecie kociej. To zamiast młotka którego wcześniej używał w tym celu. A i jeszcze nowe fascynujące odkrycie różne rzeczy można wkładać w różne dziury i szpary a jak jest za duże i się nie mieści to zawsze można w to coś czymś przywalić aż wejdzie no i jeszcze jedna ekstra zabawa jak mama lub tata nie domkną kibelka to to można szczotką mieszać w klozecie że wszystko jest mokre a na ścianach zostają takie fajne kropki..... a mój kot się wyprowadził.....:dry:
No to chyba tyle co u mnie. W sobotę com back do teściów bo teściowa ma 60 urodziny a ja jeszcze w sobotę mam rozdanie dyplomów na uniwerku. Odezwę się jak mi potworniasty pozwoli.
Dagmara moj ostatnio tez wymyslil cos nwego...Wchodzi na naroznik a ze zejsc nie potrafi to sie kreci, i kreci i patrzy w dol....no i ja patrze a ten idzie do samego rogu jak najglebiej, rozpedza sie na czworaka i skacze!!!i tak kilka razy dzienie...najlepsze ze na 4 lapy...a siniakow brak..albo u niego nie widac:-p
i mnie - 3, Mlody jeszcze w domu, jutro zawioze go do zlobka, ja sobie gram i spiewam i ogolnie fajnie jest:-Djeszcze jakby mlody nie chcial mi klawiszy rozwalic to by fajnie bylo...:wściekła/y:
MALENA ogromne gratulacje!!!!
 
Ostatnia edycja:
witam, teścik już dziś kolejny robiłam i w ciąży nie jestem, a to już 50 dni od ostatniej @ i nie wiem o co chodzi. U kuzynki już starszy chory i ona. Ona ma objawy żołądkowej, a młodsi taka grypka bez temperatury, są na p-wirusowych, tam przy objawach grypy odrazy robią testy na świńską. Młody dał mi się wyspać o aż do 8, teraz szaleje i nie za bardzo pozwala mi siedzieć na kompie
 
Malena GRATULUJE!!
Agamir ja juz sie nie moge doczekac kiedy ty urodzisz:tak:

U nas tez niestety zimno :-(ale slonce swieci chociaz rano jak dzieci szly do szkoly padalo :dry:
mloda buszuje po pokoju a co do zabawy w wc nie ma tam dostepu ja pilnuje zeby drzwi byly zawsze zamkniete :tak::tak::tak:

ehh 3 dni wolnego co tu robic...chyba sie poloze na kanapie i tak je spedze hehe
 
A bo co mam Wam pisac...u nas rozwolnien ciag dalszy i tak juz sobie myśle ze moze to jednak zęby??

Jeszcze jednego mamy dzis solenizanta - Rubenka!!!

Rubenku, Izuniu stoooooo lat;-)
moze i na ząbki ale dawaj jeszcze ten lakcid;-)
Izabelko, Rubenku wszystkiego najlepszego!!!!!!!

A ja się tylko dziś witam cały dzień mnie w domu nie było, jezdziłam po świecie, niedługo muszę dzieci wykąpać i przed 23.00 wyjeżdżamy po męża:tak::tak:
Mam nadzieję, że uda mi się jutro na dłużej tu zaglądnąć!!

Buziaczki........:tak:
Eeee to szybko wrócił:-p:-p:-p:-p
Kuzynki mały ma świńska grypę na 99% o to już któreś dziecko z grupy w przeczkolu, czekają na wynik testu, dostał lek p-wirusowy, brat zwolniony na tydzień ze szkoły. Ale w niemczech chociaż wprowadzają szczepienia
o kurde a oni w Niemczech mieszkają????????
T. ma w tym tygodniu urlop więc nie mam czasu na poczytanie :cool2: muszę się nacieszyć staruszkiem ;-) papa
ciesz się ciesz:-p:-p:-p
Wielkie sto lat dla małych jubilatów!!!!

Asiu gratulacje awansu na lidera zespołu.
Planujemy kiedyś tam ślub, co prawda wesela nie planowaliśmy, ale kto wie jak to będzie jak przyjdzie co do czego. Może zagracie? :tak:
a to wy jeszcze bez obrączek jesteście:-p:-p:-p może szykuje sie bb wesele:-D:-D
Boszzzzz, z babami nie dojdzie składu - jak tak popatrzeć z boku:dry::-D
też jestem tego zdania:-D:-D:-D
CZesc dziewczyny serdecznie witam.

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA SOLENIZANTÓW IZUNI I RUENKA

My jeszcze w dwupaku
trzymaj się trzymaj jak najdłużej!!!!!!!!!
Hej Laski.

U nas lepiej- byle nie zapeszyć tfuuuuu

Co z tą pogodą?? Zimno i wieje okropnie wrrrr ale o dziwo mam ochote na robienie porządków tylko niestety nie mogę bo niektórzy mi sie na noge uieszają i mi nic nie wychodzi. Dziś będzie M w domu popołudniu wiec moze się uda:confused:

Nie pochwaliłam sie, ze się dorobiłam fotela bujanego:-D. Tak mi sie marzyło że będę na nim karmic cycem...no chyba że następne;-)

Co do pomysłów naszych dzieciaczków. Hanka też uwielbia się bawić berłem i mieszać nim w toalecie:cool:
no piekny ten fotel:-:)-:)-:)-:)-(
Melduję się po przerwie "technicznej" :tak:
Obroniłam się na 5 i nawet zgłoszono moją pracę do wyróżnienia jakiegoś :confused:
W sobotę impreza urodziowa Izuni - bardzo udana
a wczoraj wyprawa do rodzinki i na groby, także tydzień pełen wrażeń.

TYmczasem tylko pozdrawiam i lecę nadarbiać.
Choć nie wiem czy sie uda!

BUZIAKI!
eee no SZACUN KOBIETO!!!!!!!1 GRATULACJE
witam, teścik już dziś kolejny robiłam i w ciąży nie jestem, a to już 50 dni od ostatniej @ i nie wiem o co chodzi. U kuzynki już starszy chory i ona. Ona ma objawy żołądkowej, a młodsi taka grypka bez temperatury, są na p-wirusowych, tam przy objawach grypy odrazy robią testy na świńską. Młody dał mi się wyspać o aż do 8, teraz szaleje i nie za bardzo pozwala mi siedzieć na kompie
o kurde to się u nich porobiło:szok::szok::szok::szok:
A może by tak na samolocik Patrycja????

Witam u mnie brak weny dzieciaki zasmarkane ja czuję się połamana hmmmm życ nie umierać:dry:
 
reklama
Do góry