reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

KAKA i co skusilas sie wczoraj wieczorem na cos ????:rofl2:
ASIU oj biedny Rafalek tak mi Go i Was zal :-(Masz racje dodawaj mu troche kaszki lub kleiku bo Chlopak glodny .Niech zle to jedno opakowanie jeszcze i idz do niej lub serio zmien lekarza.
Ja to bym juz wczoraj poszla do innego pediatry :tak:
KASIU my zaczelysmy cwiczenia w ten sam dzien :tak:Ja narazie pocwiczylam niewiele i to tylko wieczorem Coby zakwasow nie dostac Ale teraz chce pocwiczyc kilka razy dziennie Musimy sie razem mobilizowac do cwiczen ;-)
Z ta kasa to mi nawet nie mow Cos o tym wiem G nie dostal kasy i zyjemy juz 2 miesiac z moich pieniedzy tylko :baffled:Ja chodze zla przez to jak osa:wściekła/y:Teraz tez szuka czegos i nie wiadomo ile to potrwa I czy tamci zaplaca G pieniadze zalegle :baffled:A moja kasa sie juz konczy :-(Na szczescie odlozylam soebie na mleko dla Niuni bo to jest najwazniejsze :tak:
MAGDZIUNIA co sie stalo w tej pracy ? dlaczego nie chcesz do nas zagladac kilka dni? mozesz myslec i pisac do nas Moze my cos pomozemy Wygadaj sie i moze bedzie ciut lepiej Ale czekamy tu na Ciebie:tak:
ANNA Ty to masz dobrego M Ostatnio robi ci same ZAKUPY NIESPODZIANKI :tak:
Moze juz tak nie sprzataj na picus glancus bo zaniedbujesz BB :-Dzart :tak:
WIOLU rehabilitacja nie zaszkodzi A wiesz ja Ci troche zazdroszcze takiego zabiegania Ja mam tak czasami A wolalabym czesciej miec dni zalatane Nie wiem moze dziwna jestem :rofl2:
PATI Ty najpierw dojdz do siebie a pozniej zabieraj sie za cwiczenia

Witam sie z rana Noc zas do D.py:crazy:
Oli jak zwykle zasnela o 20 ja polozylam sie o 22 ale o 23 zlapala mnie taka alergia ze sie obudzilam :crazy:Po 24 Oli chciala jesc Pozniej dlugo nie moglam zasnac Bo zas alergia :wściekła/y:Po 4 Oli zas glodna Pozniej moze spalama jeszcze z godzine :-(
G O 6 powiedzial idz do drugiego pokoju sie poloz a on bedzie lezal z Oli ona nie spala tylko sie krecila.Poszlam ale jak zobaczylam jak pies lata bo chce isc na dwor to poszlam z nim i sie na dworze obudzilam wiec jestem na BB

Dzis plany spacer Ja tez mam jakiegos dola Przez kase,Przez to ze G szuka pracy I juz pije 2 lampke adwokata z rana Jejku alkoholizm sie szerzy :-D
 
reklama
MARMA ciesze sie ze u ciebie troszke lepiej Czesciej wychodz gdzies do kolezanke a napewno bedzie lepiej :-)
Oj no to fajny wieczor cie czeka hihihi :-)
Mam nadzieje ze u Kacperka nie skonczy sie chirurgiem
 
Mnie dziś Andy rozłożył na łopatki jak przyniósł obiad. Wklejam fotę:-)

Dobranocki!
Obiad superowy heheheh

U nas nocka taka sobie.

Na kolacje mialam ryz z mlekiem, cynamonem i cukrem hehe i od takiego śniadanka dziś zaczynam.

Nic ciekawego w planach nie mam:baffled:

ieawe jak dziewczyny po szczepieniach dzis:confused:
 
CZec dziewczyny serdecznie witam. U nas noc rewelacyjna mały zjadł o 24 a potem spał do 7 zjadł mleczko i teraz sie bawi. DZIS MAMY SZCZEPIENIE I WIZYTE U LEKARZA BOJE SIE STRASZNIE. ODEZWE SIE WIECZORKIEM. MIŁEGO DZIONKA I POWODZENIA
 
Uf!!!
Nadrobiłam :-D
Wczoraj utknęłam u rodziców, a jak wróciłam i pólożyłam spać małą to sama pdałam, bo wczoraj wstała o 3 w nocy i chciała się bawić.
Tak to nie było od 3 miesięcy.
Dzisiaj pobudka o 6 i huzia!
No ale teraz drzemie :-D

Podjeliśmy decyzję, co do mojej pracy.
Idę na wychowawczy i będziemy pracować powoli nad dzidziusiem,
Jak się uda to wrócę do tej fikcyjnej pracy i ucieknę na chorobowe.
A jakby była bieda, to wtedy poszukam normalnej roboty.
Narazie jeszcze jest co jeść :tak:

Kaka to tak ja u mnie też zaczynam żyć bez słodyczy;-)Z alkoholem u mnie to no problem:tak: jak wypije jedno piwko na 2-3 latka to jest cud. Nie lubie i nie ciągnie mnie:tak::-)

Ja wolę alkohol niż słodycze ;-)
A tu niewiele można.
Ciekawe, czy jalbym się dużo napiła, to wyszedł by koktail jak malibu ;-)

A my już po spacerku na Polach Mokotowskiech (znudziły mi sie żoliborskie parki :-D:-D:-D).

U nas jest tylko jeden park, nie większy od boiska sportowego :-(
Jak ja bym chciała do Wrocławia!!!!

ANIAA ciesze sie ze Wekend udany i starania sie odkladania Szymka rowniez :-)
Aniu zycze cierpliwosci i wytrwalosci w tym naukach :-)

A GDZIE CZARNA (choc ona usprawiedliwiona ?? :-) )
JUSTYNKA,MINISIA (pewnie zapracowana )ANNA,ASIA
jak kogos pominelam to sorki :-)

Oli juz spi .Przed kapaniem zauwazylam ze ma strasznie czerwone poliki Przed kapiela wzielam termomert i temp.37,4 jeszcze nigdy nie miala takiej A dzis wczesniej jak nigdy badalam jej zabki bo jakos dziwnie zaczyna sie zachowywac I ta noc neprzespana Coraz bardziej pcha raczke do buzi i gryzie sie tak jakby chciala sie drapac Slina to jej cieknie jak tylko jest w pionie Ale tak cieknie ze podlogi slini :-)No i ta temperatura Moze to zabki Obadamy co sie z tego i kiedy rozwinie :-)

AHA JESZCZE MAGDZIUNIA :-)

Lece na seriale Pocwiczyc trzeba i lulu Dobranoc

mam nadzieję, że Oliwka ok.
Brakuje także agnieszki, martynki, mirabelki, małejulki...

Był dziś u nas znajomy. Najpierw M pojechał z nim po papiery w sprawie kupna domu, a później wjechali do sklepu agd-rtv, gdzie natrafili na 60% wyprzedaż :-). M kupił mi ogromną zamrażalkę :-), a dla siebie lodówkę do alkoholu..:-p Wygląda trochę jak barek, ale bardzo mi się podoba..
Dziś mija rok.., odkąd dowiedziałam się, że zostanę mamą..:-) Tym samym mija też rok - odkąd nie palę papierosów..:tak:M kupił mi cygaro :szok::-), bo go o to prosiłam i baaaaardzo mi smakuje :tak:. Będe je palić chyba z tydzień..:tak::szok:. 2 dymki i karuzela...:-D, a taki ze mnie nałóg był :-D.

Fajne zakupy! :szok:
i znowu ktoś przypomina mni o paleniu.
Zaraz się wścieknę!!!!

Marma! strasznie się cieszę, że lepiej się poczułaś.
Trzymam kciuki za tendencję wzrostową samopoczucia.
A u nas przecudna pogoda!
Niebo błękitne i nie za zimno.
Oj będziemy spacerować, będziemy....

Buziaki na cały dzień!
 
A ja mam dola Bez jakiejs wielkiej przyczyny Jest mi salobo i niedobrze strasznie Kreci mi sie w glowie Dostalam jedna jedyna plamke @ i na tyle Chodze wsciekla ale to chyba przez @ bo na nia czekam
G wyszedl OLi lezy i bawi sie sama Pozniej zakupy i spacer MOzxe mi sie poprawi jak wyjde na powietrze
 
Dorotko głowa do góry. Idź na spacer. Jest przepiękne słońce :) ( przynajmniej u mnie)

Dziewczyny tęskniące za Wrocławiem a może jakiś mały zjazd mam październikowych???????????
 
Dorotka na pewno poprawi Ci się humorek jak wyjdziesz:tak: U Ciebie też dziś słoneczko?
My też wybieramy się na spacerek:tak:
Wstyd się przyznać...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ale wiecie co... nie potrafię zyć bez słodyczy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dziś rano zgrzeszyłam;-):blink::-D Kiedyś jeszcze nim poznałam M błam szczupła bo nie jadłam po 18 to była twarda zasada-nie tyłam a jadlam w dzień co chciałam-ale trwało to tylko 4 lata...Bo pózniej zaczelismy sobie robić romantyczne kolacje no i wyszło mi to boczkami:szok::-D Ale teraz od kilku dni nie jem po 18 i teraz będę się tego trzymac...I będę mogła jeść te wszystkie moje slodkosci...Ajjj chyba założę sobie suwaczek:tak:;-)
 
reklama
Do góry