reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patrycja i Weronika.

reklama
Nie znałam Pati osobiście, ale żal ściska mi serducho i łzy same płyną. Zapalam Światełka (*)(*), oby dobrze im było w niebie....spoczywajcie w spokoju...
 
Wielka tragedia, wyrazy współczucia rodzinie. Nie znałam Pati, ale jstem kobietą, matką i nie sposób przejść obojętnie obok tej wiadomośći, łzy same cisną się do oczu. Życie jest bardzo niesprawiedliwe :(

Spoczywajcie w pokoju [*][*][*]
 
Pragnę powiadomić wszystkich że pogrzeb odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00
Proszę o minutę ciszy i zapalenie świeczki w swoim domu dla Pani i jej nienarodzonej Weroniczki
[*]


i607202.jpg


przyłączam się do prośby mojej siostry o minutę ciszy i zapalenie świeczki dla Pati i Weronisi
[*]


sobota godzina 11
 
reklama
Do góry