reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patrycja i Weronika.

reklama
Boże brak słów na to co się stało...nie mogę przestać o tym myśleć o jej synach o mężu dla którego życie sie skończyło w chwili wypadku tracąc swych bliskich, ale pozostali chłopcy którzy potrzebują domu chociaż sobie nie potrafię tego wyobrazić więc proszę Boga o siłę dla nich i siłę dla ojca który musi być przy nich...Boże jakie to straszne...WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE....
PATRYCJA
[*]WERONICZKA
[*]
 
najglebsze wyrazy wspolczucia dla calej rodziny,
sily i wiary dla meza Pati
spoczywajcie w pokoju Pati i Weroniczko
[*]
[*]
 
w obliczu takich tragedii tylko upewniam sie, ze Boga nie ma.....:-:)-:)-(





i will count my blessing every morning from now on...
 
reklama
Pati, od wczoraj wiem, ze Cię nie ma między nami...
Nie mogłam pisać, nie mogę ogarnąć tej tragedii, któa dotknęła Twoją Rodzinę. Ty już jesteś w innym świecie, wiesz czego my nie wiemy.
Pati... Odpoczywaj w pokoju
[*]
[*]
[*]
 
Do góry