reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Paskudne rozstępy

Dołączył(a)
12 Styczeń 2017
Postów
4
Hej czy wy też miałyście albo macie aż TAKIE rozstępy? Nie będe wysyłać zdjęć, nie ma sie czym chwalić ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam, a przecież siostra rodziła, szwagierka rodziła i nie wyglądały tak jak ja obecnie :// Bardzo mi zależy żeby jakos się tego pozbyc, chociaż zmniejszyć, nawet przed mężem mi głupio chociaz on jest kochany i wogóle zdaje się tego nie zauwazac. Podrzućcie jakieś specyfiki tylko naprawdę SKUTECZNE bo mi szkoda czasu i pieniędzy na nic nie warte kosmetyki ://
 
reklama
Ja w ciazy nigdzie ani jednego rozstępa ale moze faktycznie laser albo smarować i może trochę wyblakna
To tez uwarunkowane genetycznie słyszałam
I nie ma co porównywać sie do kogos bo kazdy jest inny :)
 
Faceci takich rzeczy nie zauważaja a my się przejmujemy :p ile jesteś po porodzie? może potrzeba troche czasu żeby to sie wszystko poukładało, powracało do siebie; nie wiem co ci konkretnego poradzić poza cierpliwością ;)
 
prawda jest taka ze jak sie zawczasu nie używa dobrych preparatów (jeszcze w ciązy) to potem trudno sie pozbyc rozstępow tymbardziej jak mówisz ze szczególnie duże cie dopadły; ja bym szła w jakiś zabieg kosmetyczny, poprawią ci ciałko jak trzeba i będzie i szybciej i skuteczniej
 
Witam, przychylam się do opinii ajiszy: najskuteczniejszy i najszybszy w efektach będzie zabieg kosmetyczny. Możesz rozważyć na przykład karboksyterapię, czyli zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Nazywany jest “cudownym gazem” ze względu na swoje właściwości. Jego wstrzyknięcie pod skórę stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, w wyniku czego kolor rozstępów zbliża się do naturalnej barwy skóry, a ich struktura poprawia się dzięki wzmożonej produkcji włókien kolagenowych. Karboksyterapia jest obecnie uznawana za jeden z najskuteczniejszych zabiegów w walce z rozstępami. Na naszej stronie internetowej można poczytać więcej o jej zastosowaniu: Link do: KARBOKSYTERAPIA - Podgórski Dom Urody.
 
no własnie, i takie wstrzykniećei uważam za dużo skuteczniejsze niz kremy, pomyśl sama - krem stosujesz na zewnątrz podczas gdy problem jest głębiej, ja bym sie nie zastanawiała
 
Urodziłam w grudniu i nie za wiele tych preparatów uzywałam w ciąży, przy kolejnej będę już wiedziała co robić… Teraz chyba faktycznie rozwaze zabieg, skoro jest bezpieczny to mnie ostatecznie przekonuje.
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry