reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Domiska, tą plażą to narobiłaś ochoty na wakacje.....Uffffffffffff ;-)
Ale Twoja córcia już duża.
Dziewczyny mam pytanie do was, jakie owoce podajecie swoim Maluchom , mój Ksawery zaraz będzie miał 8 mscy, co podawałyście lub podajecie.
Pozdrawiam


A i ja wklejam jakieś foto
p.s. u nas zaczyna się rzucać na włosach jakaś lekka fala:-)
 

Załączniki

  • Obraz 506.jpg
    Obraz 506.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 40
  • Obraz 490.jpg
    Obraz 490.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 39
Domiska, tą plażą to narobiłaś ochoty na wakacje.....Uffffffffffff ;-)
Ale Twoja córcia już duża.
Dziewczyny mam pytanie do was, jakie owoce podajecie swoim Maluchom , mój Ksawery zaraz będzie miał 8 mscy, co podawałyście lub podajecie.
Pozdrawiam

ja od czwartego miesiaca podaje mojemu synkowi jabluszko,gruszke i marcheweczke w sloiczkach juz gotowa i tylko smakuje mu jabluszko:-D:-D:-D bo my tylko na cycusiu i narazie do 6 miesiaca musi mu to wystarczyc:tak:
a ty czym karmisz Ksawerego ???
 
landryneczka_1982, mój Ksawery cycka to już tylko w nocy do przytulenia, w dzień jemy, zupki, kaszki, deserki, chyba spojrzę na tabelę HIPP-a albo Gerber-a i będę wszystko wiedziała:tak:
 
Hejka...:-) Ciesze się ze moglam do was dołączyc:tak::-) Landryneczko no widzisz nawet tu sie spotkalysmy:-D Polukalam na zdjecia waszych maluszkow i jestem w szoku jakie on są piekne:szok::szok::tak::tak::tak: Domisia zdjecia super widac ze sobie wypoczelas:tak: ....MojA Jula sobie drzemie bylismy na zakupach potem na spacerku troszke;-) Co do owockow to ja daje swojej malej Jabluszko gruszke morele zaley na co trafie Julce wszystko smakuje:-D kaszki tez dajemy no i cyca jeszcze:tak: A dajecie takiego normalnego bananka juz?????? Dzisiaj trafilam u nas w aptece na chusteczki Bambino:szok::szok:Kupilam 2 paczki:tak:mialam je w polsce swietnie sie sprawdziły:tak:Julcia Ksawerek piękny:tak::tak:A J a siedze i pije sobie kawke:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kiedy mnie przytulasz-
ciepło mi w serduszku.
Kiedy mnie nakarmisz-
radość czuje w brzuszku.

Kiedy czegoś nie wiem,
wszystko wytłumaczysz!
Choc jeszcze nie mówię,
tyle dla mnie znaczysz...

Z okazji Dnia Matki życzymy...

by nie brakowało Wam zdrowia i radości
by każdy dzień przynosił tysiące usmiechów,
a wspólne chwile zawsze miały smak szczęścia!!
 
witaj Justa!!!

dziewczyny chcialam wam sie pochwalic moja rocznicowa corka...w ta niedziele miala rocznice komunii boze jak ten czas leci dopiero byla mala dziewczynka!!!!
 

Załączniki

  • P3120181.jpg
    P3120181.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 46
  • P3120184.jpg
    P3120184.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 41
  • P3060172.jpg
    P3060172.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 43
  • P3120186.jpg
    P3120186.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 34
  • P3060175.jpg
    P3060175.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 40
  • P3060177.jpg
    P3060177.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Dobry wieczór:-) Moje skarby sobie juz od 2 godzin drzemią a ja nie mam spania..:-:)-p:sorry2:Domimo Wszytskiego Najlepszego dla naszej rocznicowej komusnistki:tak:Ucałuj ją od cioci Justy:-D Tak patrze na zdjęcia masz sliczne dzieci :tak: nie da się ukryc ze do tatusia podobne:-D:tak::tak::tak:
 
Do góry