reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

hej chyba jutro pójde na test jak zdążę to napisze ale jakoś stres mnie dopada i dzisiaj to już brzuch mnie boli na okres ojjjj:confused:
Nika ja miałam punkcję 13dc-czwartek o 10.30 a ovitrelle brałam worek o 23.00.Spokojnie na pewno coś wyjdzie przecież po to ta cała chemia ...
Hehehe Anula mnie właśnie też łydki strasznie bolała tak jakbym zakwasy miała :) to chyba to tych lekach... Ojjj z tym nakręcaniem to nasza niezbyt pochlebna prawda :sorry2: teraz to mam masakryczne dni nie wiem czy to przez leki czy z myśli, m się obawia że jak się uda to że tak będzie dłuuugo. A ja raz sama ze sobą nie mogę wytrzymać a raz mam wszystko w d...e
Trzymajcie się dziewczyny :-)
 
reklama
Goya ja będę trzymać kciuki, aby ten ból brzucha co czujesz to był raczej na zagnieżdżanie się zarodka niż na @. Bądź dobrej myśli :tak:
 
Tak dziewczyny jutro mój dzień ale czuje zbliżającą sie @. Wy po nie udanej próbie szłyscie ma wizyte do dr czy nie? Mam clo z poprzedniego cyklu.
 
goyah a to ci się tylko wydaje że na @ :tak: spokojnie, kiedy dr kazał robić bete, wogle to kiedy od transferu powinna wyjść,
milena ja po każdej nieudanej iui zapisywałam się do dr byle by zdąrzyć przed @, ażeby badanie nie odbyło się w trakcie, z tego co pamiętam to wizyta jest potrzebna żeby dr sprawdził czy wszystko ok tzn czy nie ma jakiś cyst czy torbieli,
no i po zastrzyku pierwszy w życiu samodzielny :-D ale nie obyło się bez wpadki bo głupia wsadziłam ale wyciągnełam bo zapomniałam powietrza wypuścić a teraz jak to pisze to przypomniało mi się że pielęgniarka mówiła że nie trzeba wypuszczać bo to nie ma różnicy :wściekła/y:masakra jak mi się ręce trzęsą :szok:
 
Ostatnia edycja:
Milena może właśnie się uda i na kolejna wizytę pójdziesz na kontrolne USG a nie na wizytę po nieudanej próbie.
Dziewczyny Goya i Milena co z Wami, trochę pozytywniej myśleć :tak:
 
Anula to pierwszy zastrzyk za Tobą. Przy kolejnych można dojść do wprawy. Ja już dzisiaj zaczynam czuć moje jajniki.

W końcu dzisiaj nadrobiłam zaległości w czytaniu forum, nie było mnie tu kilka dni i trochę było do czytania :)

Czerwona Oliwko, zaczynasz stymulację i mam nadzieję że wszystko dobrze się ułoży - trzymamy kciuki.

Faro pisałaś o problemie z tarczycą. Najlepiej zarejestrować się do endokrynologa - tylko pamiętaj że na wizytę na NFZ trzeba czekać ok 3 miesięcy, więc lepiej już umówić wizytę, no chyba, że pójdziesz prywatnie, wtedy płacisz 100 zł lub więcej za wizytę i zlecone badania też z własnej kieszeni płacisz. Przy wizycie na NFZ badania zlecone przez lekarza tez masz na Fundusz (tak przynajmniej mi mówiła moja P. endokrynolog).
Warto pilnować tarczycy bo okazuje się że ma wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. A jeśli chodzi o ciąże to pacjentki mające problemy z tarczycą muszą byc pod stałą opieką endokrynologa.
Mój problem z tarczycą wyszedł przy okazji badań zleconych przez lek.rodzinnego i później w trakcie kolejnych okazało się że mam Hashimoto.
 
Ohhh Nika
wiem ale ja to mam taka intuicje ze głupia mnie nie zawodzi wiec sumie to staram sie wmawiac inaczej a noz wyjdzie na przekur albo bede mniej przezywac...Anula jak rozmawialam z dr o wyjezdzie to mowil ze10 dni po transferze juz powinien byc wynik wiarygodny. Tylko w sumie nie dopytalam co i jak postepuje sie w jakiej sytuacji ale to zadzwonie wiec dopytam.
A z zastrzykiem to ja tez tak raz zrobilam ze wyciagnelam oj pozniej bylo jeszcze gorzej znow zrobic :sorry:
Milena ​powodzenia i trzymaj sie ...
 
Witaj!!!!!!! nuna25
na Słowacji powiedzieli że leki będą kosztować około 5-6 tyś a w Czechach wyszło nam ok 2, 5 tyś więc naprawdę się opłaca pojechać.Można szybciej zadzwonić zapytać o leki on powiedzą czy są mogą zamówić i podadzą cenę w czeskich pieniązkach i w złotówkach. Tym bardziej że z Polski recepty przyjmuja tam bez problemu
LEKARNA KAMENIEC
UL.CZAPKOWA 9
CZESKI CIESZYN
TEL: 00420558713428 :-)
 
Ostatnia edycja:
Aniu za twoje jajecka .goyga za twoj pozytywny test nie ma innej opcji czekamy na wiesci:) nika za wizytkę

ja czekam na @ i wogole mam taki kryzys ze bym pieprzła tym w cholere :(((
 
reklama
Dzięki Marwoj za kontakt!! Strasznie daleko ta apteka :) ode mnie jakieś 3,5 godziny jazdy, to chyba się za bardzo nie opłaca jechać. A powiedz jakie TY miałaś dawki leków, że aż tak drogo Cię wyszło? chodzi mi o te 5-6 tys.
 
Do góry