reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcie w miejscu intymnym.

Róża 123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2020
Postów
20
Hej dziewczyny , jestem w 35 tygodniu i 2 dni mam takie jakby parcie w miejscu intymnym jak to się dzieje to brzuch się robi twardy, nie boli ale jest straszne dziwne uczucie nie miałam tego wcześniej. Miała któraś może coś podobnego? Nwm czy mam się martwić
 
reklama
Hej dziewczyny , jestem w 35 tygodniu i 2 dni mam takie jakby parcie w miejscu intymnym jak to się dzieje to brzuch się robi twardy, nie boli ale jest straszne dziwne uczucie nie miałam tego wcześniej. Miała któraś może coś podobnego? Nwm czy mam się martwić
Myślę , że to skurcze przepowiadające
 
reklama
Miałam podobne uczucie kiedy Mały się ruszał i napierał głową. Jesteś już prawie na finiszu więc też nic dziwnego jeśli są to skurcze przepowiadające 😁
 
reklama
Do góry