reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pampers powoduje ranki na ciele

wspolczuje wam wszystkim przede mna jest jeszcze macierzynstwo a juz chyba powinnam odkladac na pieluch...to niesamowite ile kasy one pochlaniaja...
no a becikowe nie wystarczy:/

my na pampersy wydajemy miesiecznie 50 zl. I spokojnie wystarcza. Na poczatku troche wiecej ich idzie bo ok 10 pampersow na dobe. Te pierwsze pampersy Newborn kosztuja ok 23 zl (opakowanie bodajze 48 sztuk) ale dzieci szybko wyrastaja i przechodzi sie na 2-jki i jumbopack kosztuje ok 50 zl (98 sztuk). Pamietam jak trafilam na promocje i byly pakowane 2 razy po 78 sztuk i za ten komplet zaplacilam 50 zl, czyli taniej nawet od tego jumpopacka bo ilosciowo wychodzilo 156 sztuk. Potem przeszlismy na 3-jki i kupilam w kolejnej promocji opakowanie 162 sztuk za 89 zl. Mowie caly czas o tych oryginalnych pampersach. Tak naprawde one najbardziej sie oplacaja i warto je kupowac w wiekszych sklepach. Ostatnio kupowalam 4-ki i bylo napisane ze rozne rozmiary sa po 46 zl (nie napisano jakich rozmiarow dotyczy promocja) a przy kasie sie okazalo ze 49,99...zaplacilam, wzielam rachunek i poszlam to wyjasnic. Niby to tylko 3 zlote ale przy wiekszej ilosci to juz jest jakas wieksza roznica. Zlozylam reklamacje i odrazu wydano mi roznice. Dlatego dobrze patrzcie co i za ile kupujecie bo oni uwielbiaja robic w konia.

Pozdrawiam
 
reklama
MagdalenaSk ja też gdzieś słyszałam o tym co Novaczka pisała o składzie "pampersów" i miałam podobne problemy z przejściem na inne pieluchy,tańsze.Myślałam,że to na nie ma uczulenie,ale po wyleczeniu bez przeszkód mogę mu je zakładać.Proponuję udać się z tym do pediatry,on zapisze jakąś skuteczną maść i być może później problem zniknie jak i u mnie.
 
Ja przewijam synka za każdym razem przed posiłkiem i jeszcze w między czasie jak odkryję, że coś zrobił - w efekcie na tydzień schodzi mi 1-1,5 paczek pieluch.

Także im częściej przewijasz dziecko i zakładasz nowe pampersy tym mniejsze ryzyko podrażnienia , lub złapania różnych chorób skóry .
 
Do góry