reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Dołączył(a)
7 Kwiecień 2023
Postów
11
Hej, byłam u ginekologa ale zapomniałam się spytać. Jestem po poronieniu i jest teraz 6dc. Ginekolog powiedział że nie widzi pęcherzyka graffa. Czy pęcherzyk pojawi się czy to oznacza że owulacji nie będzie w tym miesiącu ? Pęcherzyk na usg nie widać w 6dc ? Czy powinno już być widać ?
 
reklama
Tydzień temu, ginekolog powiedział że z wraz poronieniem zaczął się nowy cykl prawdopobnie. Ale czy ten cykl będzie miał owulacje skoro 6dc nie widać pęcherzyka graffa
Ten cykl może być wydłużony lub po prostu będzie bezowulacyjny. Nie zawsze od razu wraca płodność. Poroniłaś samoistnie?
 
Do góry