reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Tak jak @frez.ja1987 pisze, umow sie do innego lekarza bo cos te wytlumaczenia pani doktor zawiłe. Jesli owulacja sie przesunela to cykl owszem moze sie wydluzyc bo prawidlowa faza lutealna nie trwa tak krotko, jesli jest za krotka mogą byc problemy przy staraniach o ciaze i dobrze jesli juz teraz mozna by wychwycic to jesli faktycznie istanieje. A skoro tak Cie meczy bol od dluzszego czasu no to trzeba znalezc przyczyne i jakos zaradzic.
 
reklama
Tak jak @frez.ja1987 pisze, umow sie do innego lekarza bo cos te wytlumaczenia pani doktor zawiłe. Jesli owulacja sie przesunela to cykl owszem moze sie wydluzyc bo prawidlowa faza lutealna nie trwa tak krotko, jesli jest za krotka mogą byc problemy przy staraniach o ciaze i dobrze jesli juz teraz mozna by wychwycic to jesli faktycznie istanieje. A skoro tak Cie meczy bol od dluzszego czasu no to trzeba znalezc przyczyne i jakos zaradzic.
Jesli to nowotwór to byłoby coś widać podczas badania? Pokazała mi prawy jajnik, z którym było wszystko okej i lewy z którym coś się działo powiedziała ze tam jest krew i że COŚ pękło, na początku stwierdziła, ze to torbiel a później, ze przesunięta owulacja i pęknięty pęcherzyk, który pękł maksymalnie 3 dni temu gdzie ja już od tygodnia odczuwam bóle miesiączkowe i wiem ze jutro ją dostanę. Bardzo się boję, pani ginekolog nie wykazywała, żadnego zainteresowania rozmową to była moja pierwsza wizyta w życiu. Zrobiła jeszcze cytologię czy wyniki pokażą czy może dziać się cos poważnego? Z tymi wynikami bym poszła już do innego ginekologa
 
Do góry