reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja Hiperprolaktynemia PCOS

To jest normalna wizyta i ocena właśnie owulacji poprzez usg. 2 wizyty mi wystarczyły w miesiącu około 12 dnia cyklu oraz 21np (przed owulacją, która miała wystąpić i jeśli były pecherzyki, z których coś mogłoby być to po tej „owulacji” czy pecherzyki już pękły
 
reklama
To jest normalna wizyta i ocena właśnie owulacji poprzez usg. 2 wizyty mi wystarczyły w miesiącu około 12 dnia cyklu oraz 21np (przed owulacją, która miała wystąpić i jeśli były pecherzyki, z których coś mogłoby być to po tej „owulacji” czy pecherzyki już pękły
bardzo dziękuję. Akurat dziś mam też wizytę u ginekologa, poproszę o USG.
 
Cześć,
Jestem tu nowa. Od 2 miesięcy staramy się o dziecko. Miałam robione badania, stwierdzona hiperprolaktynemia. Otrzymałam dostinex 0,5 tabletki co 7 dni. Na podstawie USG TV podejrzenie PCOS. Badanie testosteronu do powtórzenia za 2 m-ce, do tej pory wynik w normie, natomiast badanie było robione w czasie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Dziś wykonałam test owulacyjny i wynik jest pozytywny. Czy oznacza to że owulacja jest na 100%? Czy długo staralyscie się o dziecko przy hiperprolaktynemii i PCOS? Lekarz powiedział że jeśli w przeciągu 3 m-cy nie uda się zajść w ciążę, powinnam skierować się do kliniki nieplodnosci. Będę bardzo wdzięczna za radę.
Hej, w jakie dni cyklu stosowalas DOSTINEX? 7, 14, 21 i 28dc?
 
Do góry