reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owalne rany u niemowlaka od pół roku

mruva

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Listopad 2009
Postów
205
Witam, moj syn od około pół roku ma zmianę na skórze nogi. Zawsze to jest to samo miejsce. Czasem zmniejsza sie bardzo, do rozmiarów główki od szpilki, a potem zaczyna się powiększać. Wstępna diagnoza to azs. Ale pamietam u córki, ze zmiany azs wyglądały inaczej. Byly to suche czerwone plamki za kolanami. Tutak jest tylko obwodka z rany, jak przeciecie, a w srodku nic. Ostatnio testowalismy maść z antybiotykiem (od lekarza oczywiscie), ale nic nie pomogla. Czy ktos moze wie co to i jak wyleczyc? Regularnie natłuszczamy.
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie
 

Załączniki

  • 20191010_205706.jpg
    20191010_205706.jpg
    121,3 KB · Wyświetleń: 276
reklama
Rozwiązanie
Nie, nikt. Tylko córka miała zniany azs,, ktore minely jej w wieku 2 lat. Ale wygladaly inaczej niz to.
A spytaj pediatrę przy okazji czy to może być łuszczyca. Ale spokojnie kiedy chce cię straszyc. Moja siostra ja mam i zmiany są podobne.
Chyba że faktycznie jakaś baktera[emoji6]czego ci życzę[emoji3]
reklama
Nie, nikt. Tylko córka miała zniany azs,, ktore minely jej w wieku 2 lat. Ale wygladaly inaczej niz to.
A spytaj pediatrę przy okazji czy to może być łuszczyca. Ale spokojnie kiedy chce cię straszyc. Moja siostra ja mam i zmiany są podobne.
Chyba że faktycznie jakaś baktera[emoji6]czego ci życzę[emoji3]
 
Rozwiązanie
Do góry