reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opolanki, Opolszczanki - lista

reklama
Witaj Kumulus!
To będziemy niedługo sąsiadkami:tak: Z reszta tam juz wieksza ekipa forumowiczek jest:-D
 
witam wszystkie mamy:-)
mam na imie Ewelina jestem mama małej Nicol ur.3.05.2009:-)
mieszkam z mężem i Nicol w Zdzieszowicach do Opola mam jakieś40km,ale znam Opole -4-ry lata chodziłam tam do szkoły fryzjerskiej.Pozdrawiam wszystkie mamy odwiedzające forum,ja jestem tu nowa i mam nadzieje,że szybko się wdrąże:-)


 
Ostatnia edycja:
fajne forum tylko musze się wkręcić i miło by było poznać jakieś znajome,bo kąpletnie nikogo tu nieznam!


 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie Opolanki :-)
Jestem rodowitą Opolanką i mamusią trójki dzieciaczków Ola 10 lat, Justynka 5 lat i Kubuś 8 m-cy. Moje "aniołki" wypełniają cały mój czas, dlatego też nie pracuję. Zazwyczaj słyszę, że poświęciłam się dla dzieci ale ja na to patrzę inaczej, dziecko to skarbonka, i ile w nie zainwestujesz, tyle kiedyś od niego dostaniesz. Nie mówię, że czasami nie chciałabym wyjść na 8 godzin :sorry:
Pozdrawiam wszystkie mamy, mam nadzieję, że szybko załapię co i jak. Służę również radą dla świeżo upieczonych mam, bo ja to już taka z doświadczeniem jestem... :-)
 
Do góry