reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oligoasthenoteratozoospermia i 0% prawidłowych plemników

Nadzieja jest zawsze, pytanie ile czasu dajecie sobie na starania i ile macie sił na niepowodzenia. Przy takich wynikach mam 6-latke z pierwszego podejcia do IVF i naturalsa 2 latkę. Nie badalismy po IVF nasienia ale miedzy dziewczynami miałam dwa poronienia naturalnych ciążach z wadami generycznymi zarodków, co najprawdopodobniej wynikało wad plemników.
 
reklama
Polecam dziewczyny z akademii płodności są na instagramie mają super diety na poprawę nasienia jest tam mnóstwo historii gdzie też lekarze nie dawali szans mimo to jak stosuje się dietę i porady dziewczyn jest ogromna szansa na poprawę nasienia♥️ główka do góry
Dziękuje za polecenie! Już je zaobserwowałam, pobrałam pdf i czytam. Działamy i wprowadzamy zdrowy tryb życia:) potrzebowałam takiego kopa!
 
Ja jeszcze nie zaszłam w ciążę ale u mojego narzeczonego na badaniu plemników : teratozoospermia i też 0% prawidłowych plemników ale udało się podnieść do 8% prawidłowych selenem i cynkiem 🥰 Ktoś mi polecił i spróbowaliśmy i się udało podnieść więc polecam spróbować.
 
Do góry