reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Feless jedna Mamuska jest co urodzila w sobote wiec jest bardzo na biezaco ;)
ale chyba trzeba poczekac az sie ogarnie troche i wroci do nas :)

Anita wracaj! i pisz jak bylo :D
 
reklama
Juuuuuuuuuuuuż???????
Matko jedyna! Przez chorobę Franca kompletnie straciłam kontakt z rzeczywistością!
Lecę do Was po szczegóły:)
 
Hej:)
Tak, ja rodziłam w Kowarach dwa razy i było fajnie. Mało rodzących więc i opieka lepsza, więcej uwagi.
Na minus to to, że nie ma oddziału neonatologicznego w razie W.
Ale jak wszystko przebiega ok, dzidzia i Ty zdrowi, to taki oddział niepotrzebny:p
Feless, jak się czujesz? Chłopak na 100%?
 
Ja tez uważam ze lepiej rodzic w mniejszym szpitalu- jest mniej mam i lepsza opieka. Roseann ma racje!
Ja rodzilam w Lubaniu ake tam tez pracuje mój prowadzący. Mysle ze warto tez sie nad tym zastanowić.
 
Ja czuję się bardzo dobrze :) na 100% jest chłopak!
Pomału myślę nad tym właśnie gdzie rodzić..i mam dylemat stąd pytanie ;) toż to już 27tyd. jak ten czas leci...
 
Ostatnia edycja:
Co prawda mój lekarz pracuje w Jeleniej w Szpitalu ale nie przesądzam po tym że będę tam rodzić - słyszałam o tym szpitalu same złe rzeczy...i może faktycznie lepiej mniejszy szpital.
 
Feless jeszcze trochę czasu na decyzję jest :) minus Bukowca to tak jak pisała roseann brak oddziału dla noworodków ale opieka cudna jak kiedyś będę mieć drugie to też wybiorę Kowary :) A imię dla Maleństwa już wybrane. Oj fajny to czas kompletowanie wyprawki szukanie wózka itp itd aż się rozmarzyłam hihi
 
Jak chyba każda przyszła mama, nastawiam się że ten oddział nie będzie nam potrzebny - więc więcej procent pada na Kowary. Imię mamy - będzie Aleksander :)
Wózek już jest, wanienka, fotelik, czyli wszystko co kosztowniejsze jest - teraz zacznę pomału kompletować jakieś ciuszki i na sam koniec pomyślę o kosmetykach dla malca i pampersach :D ...i coś dla siebie do szpitala...
 
reklama
Do góry