reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Feless ja dowiedziałam sie w 15tyg.
Wiesz, kolejny chłopiec by nam sie przydał bo tu przewaga bab :-) nie żebym miała cos do Waszych córek ;-):-) ake wiecie że ten mój Czort będzie musiał z kimś rozrabiać :-)

Dareczka my tez sami. Nawet teraz- niedziela wieczór a M sobie wyszedł...
 
reklama
no mam nadzieję na potwierdzenie tej wiadomości na następnej wizycie :-) ale zobaczymy... różne rzeczy się zdarzają...
 
Dzień dobry
Jak już wiecie my znowu w domu bo Mlody chory. I wlasnie sobie uświadomiłam że my jeszcze nie zrobiliśmy ani razu bałwana i nie byliśmy na sankach (akurat ich nie mamy ake nawet nie zdążyliśmy zakupić).
Wiosno przybywaj :-):-)
 
Inka my w tym roku tez bez bałwana a to dlatego ze zawsze jak chcieliśmy to śnieg sie nie lepił. Co do sanek to mam jakies stare po poprzednich właścicielach mieszkania ;) ale tak jakoś ciezko na spacery z sankami mi sie wychodzi, zreszta mała z duzo na nich nie siedzi a jak chodzilismy na górkę to zjechała z 2 razy a resztę na pupie ;) wiec stwierdziłam, że nie ma potrzeby żeby kupować nowe sanki :)

Dziś już za pozwoleniem pani dr. idziemy na jakiś krótki spacerek, musze kupić jakiś pojemnik na zabawki bo mi sie bałagan robi ;) niby nie ma tego aż tak bardzo dużo ale jednak ciągle coś dochodzi. A jakies skrzyneczki czy cos jest podobno w biedronce to zajde moze jeszcze beda :)
 
Witaj Pałeczka :-) jak mi dziś ciężko...
coś ostatnio cały czas budzę się w nocy, czy któraś z was tak ma/miała?
 
reklama
Do góry