reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Dareczka ha,ha Ty nie kalkuluj tylko tak szczerze mi powiedz na ile wyglądam;-) A wtedy sie przyznam i zweryfikujemy pomyłki:-p
 
No zgadzam sie Anita wyglada na duzo mlodsza:))
A ja tez mam problem z rozstepami:/ niby sie smaruje czyms z avonu ale widze ze nic nie pomaga:(
ANIA no pochwal sie moze sie okaze ze nie jestem najmlodsza tutaj:)))
 
Pałeczka więc Ty masz 23??Ja poczekam na szczerą opinię,a później na pewno powiem;-)
A z tymi rybaczkami to daj spokój.Nie Ty jedna masz taki problem.ja tam mam to gdzieś.Nie będę sie latem kisić tylko dla tego,ze nie mam pięknego ciała.Aby ze smakiem,tak żeby jakieś sadełko mi się gdzieś bokiem nie wylewało:-p Jak komuś się nie podoba,nie musi na mnie patrzeć.
 
Tak ja mam 23 a czy wygladam na tyle to nie wiem....
No czasem jakas spodnice zalozylam ale krotkie spodenki juz odpadaly u mnie ale spokojnie od poniedzialku biegam wiec cos moze sie poprawi musi heheh do wrzesnia:p Ale zakwasy mam strasznie:(((((
 
Pałeczka ja miałam zamiar schudnąć zeby na ślubie jakoś wygladac,ale niestety to nie dla mnie.Moja silna wola jest na to za słaba;-)
 
reklama
No dokladnie dlatego ja chce cos schudnac do slubu ale ja tez z Tych co nie maja slinej woli:/ Troche pobiegam i kolacja przed 18 ciemne pieczywo i tyle bo na wiecej nie dam rady:(
 
Do góry