reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Franiowa kiedyś tak było, z reszta u Rahmana tez tak było ale w końcu zmadrzeli i obaj wprowadzili rejestrację tel! U dr B we wtorki i czw od 17 do 19 jest rejestr tel a wizyty środa i piątek!
a ja dzis wlasnie mam na 17!
No a pózniej lecę na kawę do czekoladziarni!
 
reklama
Dzisiaj nic nie załatwiłam :wściekła/y: Chciałam sie zapisać w przychodni w szpitalu ale sie dowiedziałam że bez pokazania ubezpieczenia to nie możliwe ( a w przychodni to mogą rejestrować na Wiejskiej) Poszłam na Wiejską a tam mi polecili dr Grzelak bo ona ma wolny termin a jak podziękowałam to stwierdziła że wybrzydzam :( Ale może jutro mi sie uda coś załatwić.
 
reklama
Dareczka ja też się cieszę!
w końcu mogę porozmawiać o ciąąży, dzieciach, macierzyństwie, teściach :-D i nikt się nie oburza...
bo wśród znajomych to temat często nie mile widziany-słuchany :)
 
Do góry