reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Inka- to Super wieści , bardzo się cieszę że jest już lepiej:-) My wczoraj z Antosiem chodziliśmy po Karpaczu w ten deszcz aż 4 godz. Wszyscy znajomi co mnie widzieli stukali mi w czoło co Ja robię??? Ludzie ... a co Ja będę w zimę robić zamknę dziecko w domu bo śnieg pada...to jakieś chore podejście Ludzi. Ja z cukru nie jestem, kalosze i kurtka przeciw deszczowa rozwiązała problem deszczu. A Antulek spał prawie cały czas:-)więc również i jemu było dobrze.
U Nas również nie pada ale jest zimno tylko 9 stopni , ale zaraz wychodzimy. Buziaczki dla Was Kobitki. Papapa
 
reklama
My o 16 jedziemy po fotelik :-) nareszcie :-)
Martka ja z racji tego ze Akeksy jest grudniowy to cała zimę wychodziliśmy na spacery, jedynie w ostre mrozy odpuszczalam. Dziecko musi się przyzwyczaić a przecież Antek już taki malutki nie jest.
A ja po prostu kocham "ciocie dobre rady" które uczą jak wychowywać moje dziecko!
 
Dokładnie Inka, Antek ma już 5 miesięcy i ma się całkiem dobrze pomimo że jest wcześniakiem;-) Mówiąc szczerze i Ja uwielbiam takie doradzanie typu...upał 45 stopni a gdzie On ma czapeczke??? i czy On nie jest głodny ??? o Boże ma zimne rączki ??? itd itd...nawet ja z Holly jesteśmy na spacerze to takie uwagi padają. A Ja mam zamiar czasami coś powiedzieć...a pózniej tego żałuję ;-( My czekamy na paczkę z Pampersami i również lecimy robić kilometry . Więc do pózniej Papap
 
Dlatego takie uwagi trzeba puścić mimo uszu bo szkoda tylko naszych nerwów!
Ile matek tyle sposobów wychowywania :-) i nie uważam się za wyrodną matkę bo nie słucham dobrych, sprawdzonych rad naszych babć, ciotek czy obcych bab.
 
reklama
Zgłosiliśmy bloga Frania do konkursu na jednym wózku. Prosimy o głosy
smile-2.gif
Głosować można raz dziennie aż do 13.XII.

Konkurs "na jednym wózku"
 
Do góry