reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Tichonku jest Twoj :) juz go wycofuje ze sprzedazy :)
nie wiem jak zrobic zeby sie na moje ladowalo.... Pauletta jak to zrobic bo Ty to obcykana bo juz wklejalas... pls pomocy
Walentynka nie moge wyslac do Ciebie wiadomosci nie wiem dlaczego.... pchacz juz zarezerwowany :/
 
Ostatnia edycja:
komb.jpgIMG_5214.jpgIMG_5215.jpgmam kombinezon na zime,spodnie na szelkach i kurtka na 12miesięcy ale spokojnie na 1,5 roku będzie,K kupił dla Szymka ale oczywiście za małe:baffled:nowy z metkami 20euro,moge dowieźć do Limerick:-)
 
Ostatnia edycja:
WITAM, MAM Piekny kosz mojzesza MOTHERCARE. Ze stojakiem,materacem, 4 przescieradlami, kocykiem. Caly zestaw nowy 100e. Pokrowiec sciagany do prania. Wszystko w idealnym stanie CENA 40E.Mam rowniez podrzewacz Avent 10e,Monitor do sluchania bicia serca20e KOSZ MOJZESZA.jpg
 
reklama
Do góry