reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Sprzedam uniwersalna oslone przeciwdeszczowa z rama do spacerowki. Dwa razy uzywana, jak nowa. Cena 10 euro
DSC09716.JPGDSC09717.JPGDSC09720.JPG

oraz mleko SMS LF za 3 euro
DSC09714.JPGDSC09715.JPG
 
oddam w dobre ręce dwa maleńkie kociaki [ur. 07/07/2011] to są dziewczynki, umaszczenie ; pręgowane [ szaro-bure] klasyczne dachowce. Zdjęcia wkleje jak tylko znajde karte do aparatu . Jestem z Ennis.


misia- wysłałam Ci priva ;)
 
Hey
Nazboerala mi sie reklamowka ciuszkow za malych juz na moja corcie. Rozmiar to 2-3latka. Zdjec tym razem nie robie,bo wciaz brak kompa,ale wymienie,co mam.
-ogrodniczki jeansowe firmy kanz
-bluzka z dlugim peppa pig
-polarek rozowy
-sukienka jeansowa adams
-pizamki chyba z 3
-pare bluzek z dlugim rekawem
-czerwona sztruksowa spodniczka
-butki jesienno zimowe rozmiar 8
-tuniczka adamsa czarno biala
-hello kitty koszula z krotkim rekawem
-kamizelka barbie puchata
-szlafrok cieply rozowy primarka .....no i napewno cos jeszcze wygrzebie.

Ubranka trzeba przeprac.Za symboliczne 10e.Odbior w tuam lub galway





SPRZEDANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej mam do sprzedania ubranka dla chlopca,roz.6-12 miesiecy,ok.70 szt.i para pantofelkow firmy "befado"zalozone pare razy rozm.19, do tego moge dorzucic body i spiochy,ktorych nie ma na zdjeciach Zobacz załącznik 385902Zobacz załącznik 385903Zobacz załącznik 385904 cena 50e
Do sprzedania mam takze dla chlopca nowe buty zimowe,ocieplane korzuszkiem rozm.23 cena 5e zdjecia moge wkleic pozniej.
 
Anineczko..znajomi woza syna do szkoly na Mervue.. moge sie ich zapytac czy mloda woziliby i powiedz czy ona poszkole tez do nich chodzilaby ??? abym mogla im wszystko powiedziec co i jak
 
reklama
Sprzedam buciki profilaktyczno - ortopedyczne dla chłopca Firmy "DANIEL" Rozmiar 19 (Buciki jak nowe, synuś już musi mieć większy rozmiar wiec te tylko parę razy miał ubrane) Cena 15 euro

Wyjątkowe właściwości profilaktyczne i terapeutyczne docenili rodzice i lekarze w wielu krajach na świecie.
Obuwie Daniel zapewnia pełen komfort użytkowania, a przede wszystkim prawidłowy rozwój stóp dzieci.



Przeznaczenie
profilaktyka dla dzieci, które rozpoczynają naukę chodzenia. Zabezpieczenie przed pojawieniem się wad kolan i stóp.
www.danielobuwie.pl/ Zdjęcia na e mail
 
Do góry