reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

ODDAM-chodzik Graco.....Sprzedam; aparat cyfrowy FUJIFILM FinePIX S8000fd 8.0 mega pixels 18*optical zoom wraz z torbą stan b.dobry...cena 100€...Oraz pchacz dla dziecka uczącego się chodzić 15€ ..Pozdrawiam
 
reklama
KasiekGalway ten termometr to jakiej firmy? Ma jakaś gwarancje jak był tu kupiony?
Bo ja mam Brauna z PL i mi sie zepsuł:/
 
Na sprzedaż- bardzo wygodne i funkcjonalne krzeselko do karmienia firmy M&P z regulowana wysokoscia siedziska i 3-ma pozycjami odchylenia. stan dobry(lekko naddarta ceratka przez Nikusie:sorry2:)ale nie stracił przez to na funkcjonalnosci;-)Zdjecia na maila.

Mam tez łózeczko turystyczne Graco - jednak czekam na jakies cieplejsze dni ,zeby je najnormalniej w swiecie odświezyć;-)

G12741_M.jpg

O takie tylko ze z Graco :-D
 
czesc dziewczyny mam 2 letniom suczke labrador z przykrosciom musze jom oddac musze zjechac do polski nie moge jej zabrac bo bede u tesciowej ona ma już psa :( wabi sie czila jest koloru czarnego zadbana i usuchana ma szczepiena i paszport , wychowana z dziecmi od malutkiego mieszka w domu prosze o wiadomosc jesli ktos by chciał
 
reklama
Do góry