reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Witam :)

Sprzedam tanio wózek wielofunkcyjny Graco Quattro Tour Delux.
W komplecie:
-gondola
-nosidełko
-baza do wpięcia nosidełka do samochodu(służącego jako fotelik samochodowy) brak na zdjęciu
-ciepły ochraniacz do spacerówki
-torba do wózka
 

Załączniki

  • IMG_6116-2_zmień nazwę.jpg
    IMG_6116-2_zmień nazwę.jpg
    80,5 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_6119_zmień nazwę.jpg
    IMG_6119_zmień nazwę.jpg
    98,5 KB · Wyświetleń: 36
Sprzedam biurko,dosc pilne!
Przeprowadzam sie i nie mam na nie miejsca.Stan bardzo dobry moim zdaniem.Lekkie slady uzytkowania (uzywalismy kiedys myszki bez podkladki:eek:-otarcie widoczne na fotach).Do tego sa 3 poleczki nie widoczne na zdjeciu,bo juz spakowane i wywiezione na 2ga chate.Biurko kupione w argosie rok temu(juz go nie maja w sprzedazy,jest jeszcze w starszym katalogu).Tam cena za nowe okolo 100e,ja chce za nie 40e:tak:

CIMG6201.JPGCIMG6202.JPGCIMG6204.JPGCIMG6205.JPG
 
Hej dziewczyny!
Ja tak troche z innej beczki.
Od paru lat zajmuje sie recznie robiona bizuteria, jednak odkad na swiecie pojawila sie moja coreczka, z wiadowmych przyczyn musialam odpuscic i cala uwage poswiecic Jej. Teraz postanowilam wrocic do swojej pasji i "pobawic" sie troche srebrem i kamieniami, a przy okazji zarobic na przyslowiowe waciki :-) Jestem w trakcie robienia swojego sklepiku internetowego, ale moze w miedzy czasie ktoras z Was zainteresuje sie moimi wyrobami.
Nie chce niepotrzebnie zawalac forum zdjeciami, bo moze nie jestescie zainteresowane, w przeciwnym jednak razie, jak macie ochote poogladac, dodam pare zdjec i ceny.
Bizuteria, ktora robie wykonana jest recznie W CALOSCI ze srebra proby 925 i 929, oraz roznych naturalnych kamieni (agat, turkus, cytrzyn, ametyst itd.), czasem do tego dodaje krzysztaly Swarowskiego, lub inne wysokiej jakosci szklo.
Tak wiec jesli chcecie to moge dodac pare fotek
Pozdrawiam
 
Jasne dodaj,uwielbiam srebro:-)Na inne metale,mam niestety uczulenie:wściekła/y:A czy moglabysmi przerobic kolczyki,mam takie piekne wiszace serca z krysztalu,ale po pol dnia noszenia tydzien leczenia uszu:-(,bo niestety nie sa srebrne...
 
reklama
Dawaj dawaj, ja tez uwielbiam.Sama mialam sie wlasnie zajac tym rekodzielem,ale przymoich bliznikach narazie musze odpusc,bo rece ciagle zajete.Ale ja tek dla siebie chcialam tylko,zeby cos podlubac.Dawaj fotki,a moze bloga masz?
 
Do góry