reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

jestem z limerick ale czesto wyjezdzamy na wycieczki! napisz skad jestes a zobaczymy kiedy bedzie najblizszy termin kiedy moge do Ciebie przyjechac!
dodam ze teraz troche zalatana bo wlasnie dzisiaj przewiezlismy gratki na nowy domek!
Niestety jestem z Dublina:-(Moze bedziesz w okolicach??Milego mieszkania na nowym miejscu:-D
 
reklama
Witam.
Kupie hurtowa ilosc ciuszkow dzieciecych.Zalezy mi na calych workach,nie na pojedynczych sztukach.Pozdrawiam

Ja cale worki posiadam,i chetnie bym sie ich pozbyla za rozsadna cene oczywiscie;-) Jednak zaznaczam ze dopeiro jak urodze bo to rzeczy chlopiece a w 100% nie jeste pewna tych swoich dziewuszek.Jak cos to pisz na priva ;-)
 
DLA PRZYPOMNIENIA
sprzedam wózek spacerowy chicco lite way kolor niebieski z szarym, do wózka posiadam folię przeciwdeszczową oraz śpiworek, który może pełnić funkcję samego okrycia na nóżki. Polecam wózek jest prawie nowy kupiłam go 2 miesiące temu (jedynie na podróż do polski) jest mały i dość lekki więc do samolotu super. Cena 80euro

http://allegro.pl/item1149508262_woz...ek_chicco.html


oddam chodzik różowy
 
Obraz 012zmn.jpgzielonka3.jpgzielonka2.jpgObraz 001zmn.jpgzielonka.jpgWitam!!!:-)
Mam do sprzedania wózek mamas&papas-joolz(zielony):gondola+spacerowka+folia.Spacerowka posiada 3 opcje regulacji siedzenie(do pozycji leżącej!!).Ponadto dziecko może siedzieć przodem lub tyłem do rodzica.I gondola i spacerówka nakładane są na aluminiowy stelarz(lekki!!!).Wózeczek zachowany w idealnym stanie.Służył wiernie 2 lata:tak:.Polecam!!!270 euro!!!!
 
reklama
Do góry