reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Znowu w szafie zalega mi pelno za malych ubranek, wiec:
Do sprzedania sporo ubranek(duuuza torba) dla dziewczynki, rozmiar 2-3 latka(niektore od 18miesiaca), bluzki z krotkim rekawkiem,podkoszulki,bluzki z dlugim rekawkiem,spodenki,rajstopki itp. Chwilowo brak aparatu, ale w razie checi zobaczenia zdjecia,to sprobuje je zrobic aparatem w telefonie.Cena 20 euro.
 
reklama
kupie 2 bramki na schody, zabawki do ogrodu (slizgawke,hustawki),ladna kuchnie dla dziewczynki(swoja juz sie dziewczynki znudzily) i bujaczek (nie lezaczek)tylko cos co buja w kolorach dla chlopca lub neutralnych!

a sprzedam:
sliczny kosz mojzeszowy (fotki zrobie jak sie przeprowadze) kolor niebieski z dodatkiem czerwieni(nieznacznym)cena 30e! piekny bardzo dlugi i szeroki baldachim moze byc nawet na lozko podwojne!zakonczony pomponikami na gorze ma kokardeczki!(fotki jw po przeprowadzce).


a i ogloszenie z ciuszkami juz nieaktualne:)
 
Kupię "Niezawinione śmierci" William Wharton
czytałam ale mam głód Whartona ;-)

Ja uwielbiam te ksiazke i pozyczylam kiedys kilka Whrtonow dobrej kolezance w tym "Niezawinione smierci" .Dobrej kolezanki juz nie mam (tak to bywa czasem) i ksiazek tez nie i jestem zlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

A ja przypominam: DO SPRZEDANIA SOLARIUM DO TWARZY PHILIPS. 30 euro
 

Załączniki

  • 21rwRFAOt2L._SL500_AA300_[1].jpg
    21rwRFAOt2L._SL500_AA300_[1].jpg
    6,6 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry