reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Witam! Mam do sprzedania sliczny wozek firmy TACO dla dziewczynki:-) (rozowo-zolty). Wozek byl uzywany tylko 3 mies, jest zadbany i czysty. Przeznaczony zarowno dla niemowlat jak i dla starszych dzieciaczkow. Posiada folie p.deszczowa i torbe na rzeczy dla maluszka. SPRZEDAM za 50€ albo chetnie ZAMIENIE na lozeczko turystyczne lub fotelik do karmienia!
Dorzucam lezaczek do kapieli GRATIS!
Zainteresowanym przesle fotki na maila:-)
 

Załączniki

  • DSC06277.jpg
    DSC06277.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
reklama
No witam was dziewczyny poszukuje przewijaka na łóżeczko.Czyli deska drewniana z pianką w środku kolor sosna przeważnie jest to w kompletach z łóżeczkiem ale może ktoś już jej nie używa z góry dziękuje i Pozdrawiam okolice Galway :-)
 
Hej mam do sprzedania , moses basket z stojakiem-kolor zolty i ecri z materacykiem- 50 eu (lub zamienie na lozeczko turystyczne,drewniane)
komputer pentium III z monitorem,myszka i klawiatura( to tak przy okazji,mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi:zawstydzona/y:) 70 eu
Obraz z zyrafka,malpki malowany jak przez dziecko swietny do pokoiku 10 eu
kontakt GG 7132532

aha zdiecia moge przeslac na meila,Co do obrazow do pokoiku to wymiary to 16" na 20" moge miec prawie kazdy rysunek a takze kartki urodzinowe recznie robione np na roczek
 

Załączniki

  • HPIM0299.JPG
    HPIM0299.JPG
    97,9 KB · Wyświetleń: 31
  • HPIM0309.JPG
    HPIM0309.JPG
    96,7 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
oddam w dobre rece psinke ma 4 lataka jest ze schroniska,niestety nie moge jej zachowac gfdyz choroba jaka mam nie pozwlala na to,a tkze sytuacje zwiazane z domem
niestety dojdzie ze chyba rozwodze sie i nie bedziemnie stac najej utrzymanie psinka ma kolor biszkoptowy i lubie sie bawic jest sredniej wielkosci podobna do laba bardzo łagodna i przyjazna ,ja zabralam ja ze schroniska dla dziecka które mialo wtedy 3 latka
 
Wiam .Mam do sprzedania wozek dzieciecy coneco solar (kolor zielono szary)w bardzo dobrym stanie.cena 70 euro Jestem z Ennis.Zainteresoane mamuski prosze o widomosc na priva.Pozdrawiam.
 

Załączniki

  • solar_d[1].jpg
    solar_d[1].jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 45
  • Copy of P1000899.jpg
    Copy of P1000899.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 33
  • Copy of P1000898.jpg
    Copy of P1000898.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 36
  • Copy of P1000901.JPG
    Copy of P1000901.JPG
    51,4 KB · Wyświetleń: 31
  • Copy of P1000896.JPG
    Copy of P1000896.JPG
    44,8 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania telewizor Wharefedale 21",plaski ekran,srebrny.Cena 80euro.Jestem z Limerick.Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.Moge wyslac zdjecie:-)
 
reklama
Sprzedam suszarke elektryczna w dobrym stanie kontakt na priv

Sprzedam nosidelko od urodzenia do 18 kg,nowe.moshes basket zolty i ecri z podstawka i materacykiem kontakt na jacekwrona@poczta.fm
 

Załączniki

  • nosidlo.jpg
    nosidlo.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry