reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Nieaktualne- telefon sprzedany:)
Samsung Galaxy S I9000

Stan idealny , telefon ma 2 miesiące, w pokrowcu, z ładowarką i oryginalnym opakowaniem. Pamieć wbudowana 8 GB ,możliwośc dołożenia pamięci. Aparat 5 MPix, system Android. Polecam- Cena 200euro
Więcej info na priv
 

Załączniki

  • samsung-galaxy-gt-i90001.jpg
    samsung-galaxy-gt-i90001.jpg
    74 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
1. Sprzedam ubranka dla dziewczynki 2-3 latka. Ubranek jest około 50 sztuk, w tym 7 par bucików. Ubranka zadbane, dobrych firm: next, adams, nike i inne. Na zdjęciach nie ma wszystkich ubranek, resztę mogę wysłać na maila. Cena 50e

2. Sprzedam 2 krzesełka do karmienia Safety First - są to nakładki na duże krzesła. W jednym nie ma żółtej tacki, ale w niczym to nie przeszkadza, gdyż można używać bez, przysunięte do stołu (moje dzieci tak właśnie na nich siedziały - przysunięte do stołu). Siedzonka są bardzo praktyczne, odpowiednie dla dzieci od 6 miesięcy do okołu 3 lat. Cena za jedną sztukę 10e,

3. Sprzedam dostawkę do wózka: buggie board, cena 45e

4. Sprzedam 2 parasolki przeciwsłoneczne do wózka niebieskie, cena 5e za sztukę

5. Sprzedam karuzelę nad łóżeczko dla dziewczynki, kolor różowy, karuzela posiada 4 pluszowe zwierzątka, cena 10e

6. Sprzedam wrotki 2 pary, cena za jedną parę 5e

W sobotę mogę podwieźć do Galway.
 

Załączniki

  • safety-1st-portable-booster-seat.jpg
    safety-1st-portable-booster-seat.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 28
  • Image1777.jpg
    Image1777.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 18
  • 140.jpg
    140.jpg
    4,4 KB · Wyświetleń: 201
  • wrotki thomas.jpg
    wrotki thomas.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
sprzedam
ciuszki dziewczęce 0-3 3-6 6-9
grzechotki i zabawki grające róznego rodzaju
DSCF3619.jpg
oraz kołyskę mamas-papas z materacykiem (materacyka nie mam akurat na zdjęciu )


DSCF3617.jpgDSCF3615.jpgDSCF3616.jpg
 
Witam!
Mam do sprzedania:
1. Ubranko do chrztu dla dziewczynki roz. 68cm (ok 3-4miesięcy )-sukienka z długim rękawkiem ,bolerko ,czapeczka (regulowana) ,jak na załączonym zdjęciu. Gratis dodam buciki Cena 30 euroZobacz załącznik 472592

2 Laktator ręczny Avent-używany kilka razy w oryginalnym pudełku -15euroZobacz załącznik 472593
3. Paka ubranek dla dziewczynki od 0-6 miesiecy -wszystko co potrzebne-pajacyki ,body ,bluzeczki itd w super stanie ,czyste i zadbane (więcej zdjęć na pw)- 20euroZobacz załącznik 472594
4. Paka ubranek dla chłopca od 0-6 miesięcy czyściutkie ,nie poplamione, body, pajacyki koszluki itd (więcej zdjęć na pw)-20euro
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 21
  • r1904_2.jpg
    r1904_2.jpg
    5,9 KB · Wyświetleń: 146
  • picture 058.jpg
    picture 058.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 29
  • picture 088.jpg
    picture 088.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 28
reklama
witam!

sprzedam komplet zabawek dla dzieciaczka! zabawki uczace, rozwijajace, zadbane, od 6 m-ca do gory! ciuchcia z torami, zolwik pchany za raczke, tablica do rysowania, traktor ze zwierztkami, telefonik i wiele innych, cena bardzo przystepna:)
gdyby ktos byl zainteresowany, zapraszam! wysle zdjecie:) dowioze w okolice bray badz dundrum:)
 
Do góry