reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

na sprzedaz aparat Canon Digital IXUS 110 IS stan idealny, zero rys i uszkodzen. Sprzedaje bo kupilam nowy. jesli ktos chetny wiecej info na priv calosc.jpg
 
reklama
Krzesełko Firmy Fisher Price
Używane przez jedno dziecko, nie zniszczone, czyste, zadbane. 7 poziomów wysokości, 3 poziomy odchylenia. Oparcie, wyjmowane szelki, pokrowiec łatwy do czyszczenia (nadaje się do prania w pralce) Cena 50e.
Zdjęcia: 99349098787983943553.jpg06399665642346574286.jpg
Kontakt na priv :)
 
hej
moj znajomy poszukuje dobrego domu dla pieska,niestety sytuacja zmusila go,aby sie z nim rozstac wiec jesli ktos moze przygarnac pieska z gory dziekuje

DSCN1462.jpg

jakos zdjecia nie jest za dobra ale innego nie mam....wiem tylko ze piesek ma okolo 10 miesiecy moze mniej
jesli bedzie ktos zainteresowany prosze o PW

dziekuje:-D
 
nowiutkie kurtki zimowe -bez metki- firmy LUPILU na 12-18mcy cena 7€ mam 3 sztuki,mam tez 1 sztuka bez kaptura cena za sztuke 3 €

dresik z bluzeczka na 0-3mce -3€sprzedane


kozaczki rozmiar 33 -nowe cena 3€ ,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry