reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Skoczek; 45euro
mata edukacyjna 20 euro
nosidelko babybjorn(uzyte raz) 40 euro
siedzonko do kapieli (nowe ) 8 euro
skoczek tygrysek - 10 euro
poduszka pozycjonujaca (idealna kiedy dziecko ma reflux lub bardzo ulewa) 10 euro

6942_b[1].jpg$(KGrHqQOKj4E3LN48Up,BN0T9FzFqQ~~_12[1].jpg!B8)(c,wBWk~$(KGrHqF,!jcEzKkLyvEEBM4!0VcFpw~~0_1[1].jpg51+beWmmbJL._SS400_[1].jpg51OjA1gkBLL._SS500_[1].jpgNOSIDELKO.jpg
 
Sprzedam:

1). łóżeczko Mamas&Papas w idealnym stanie wraz z materacem firmy Babylo. Łóżeczko ma opuszczany jeden bok, regulowaną wysokość materaca, posiada też tzw. "teething rails". Cena 80e

2). Chodzik-pchacz V-tech.Cena 15e

Możliwy dowóz do Galway.
 

Załączniki

  • SL272695.JPG
    SL272695.JPG
    74,5 KB · Wyświetleń: 37
  • pchacz.jpg
    pchacz.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 42
czesc dziewczyny mam na sprzedaz takie rzeczy jak pchacz vtech rozowy jak nowy moja malutka go dostala na urodziny i juz nim sie nie bawi, po za tym wozeczek fisher price dla dziewczynki ktora uczy sie chodzic oraz zyrafe fisher price z pileczkami. ceny do uzgodnienia. zdjecia moge wyslac na emaila....interesuje mnie sprzedaz wszystkiego razem oraz mile widziany odbiór osobisty, bo nie wiem ile wynioslaby przesylka...jezeli chodzi o oddzielna sprzedaz to tez preferuje odbior osobisty same wiecie za pewne ze te zabawki nie sa takie malutkie a poczta irlandzka czasem liczy sobie bardzo duzo za przesylke .
 
reklama
Do góry