reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

cd...

NIEAKTUALNE!!!
 

Załączniki

  • Newborn 2E_800x600.jpg
    Newborn 2E_800x600.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 37
  • Newborn H&M 1E,_800x600.jpg
    Newborn H&M 1E,_800x600.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 35
  • Newborn,1E _800x600.jpg
    Newborn,1E _800x600.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 28
  • Newborn.1E _800x600.jpg
    Newborn.1E _800x600.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
reklama
to ja biorę wszystko :cool2:
Tylko musimy się jakoś umówic :dry::blink:
O,takie transakcje to ja lubię:-D:-D:-D Tam wyszło 19,50E,dajesz 20E i dorzucę jeszcze dwa rampersy z krótkimi rękawkami i 2 czapeczki:tak:Nie zrobiłam zdjęcia tych rampersów bo jedno Matt akurat ma na sobie a drugie w praniu,ale już ich nie założy bo za gruby:-D a czapeczki dopiero teraz dojrzałam:tak:Jak wypiore to Ci fotkę podeślę.Może być?
A odbiór do grudnia się jakoś zgra:tak:
 
Pewnie do grudnia jeszcze coś będę sprzedawać bo Matt się rozrasta we wszystkie strony więc może jeszcze coś Ci w oko wpadnie:-D
...No i na łóżeczko od Zgagi zarobiłam;-):-D:-D:-D
...Tylko wiesz,dywan pod ubrankami nie jest na sprzedaż choć jest na każdej fotce:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry