reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Czesc wszystkim, mam do sprzedania troche zabawek po coreczce, 6-36miesiecy fisher price plyscool, w bardzo dobrym stanie, nie widnieje czesto na forum wiec piszcie na meila gdyby ktos byl zainteresowany, przesle rowniez zdjecia, ankamusial@wp.pl
 
Piszę tego posta w imieniu mojej koleżanki która ma ciężką sytuację finansową...:-(

Przyjmę ciuszki dla chłopca (bądź typu unisex) do roczku czasu.

Więc jeśli któraś z Was ma ciuszki po swoich dzieciaczkach i chce się ich pozbyć, to ja je chętnie przyjmę i przekażę koleżance.
 
Sprzedam Nokia X3
Prawie wogóle nie używana,niestety nie mam oryginalnych słuchawek do niej (daję inne) w zestawie ładowarka.Możemy dowieźc do Limerick czy Dublina.
Cena 60euro.
27zjhwl.jpg
[/IMG]
 
Ponawiam
sprzedam:

wozek podwojny graco stadium duo. Mam do niego folie przeciw deszczowa i ochraniacz/ocieplacz na nozki. Stan dobry. 55e
Zobacz załącznik 340838

hustawka graco. Stan bardzo dobry. 55e
Zobacz załącznik 340839

mata edukacyjna. Stan bardzo dobry. 15e
Zobacz załącznik 340835

poduszka- rogal do karmienia. Stan dobry. 10e
Zobacz załącznik 340836

komplet: Kolderka, oslonka na lozeczko i poszewka na podusie. Stan bardzo dobry. 18e
Zobacz załącznik 340833

torba na rzeczy dla maluszka, penaten z doczepianym na zamek przewijakiem. Stan bardzo dobry. 10e
Zobacz załącznik 340837Zobacz załącznik 340834

wszystkie rzeczy czyste i zadbane.
Wiekszosc tylko po moich dzieciach.
Wiecej zdjec zainteresowanym moge przeslac na maila
pencil.png
 
Sprzedam lozeczko drewniane 3 poziomy, dwa wyjmowane szczebelki z materacem + do tego dwie zmiany poscieli i przescieradlo!!!!!!!
 

Załączniki

  • 100_1411.jpg
    100_1411.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 22
  • 100_1410.jpg
    100_1410.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 26
  • 100_1412.jpg
    100_1412.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Do góry