reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Mam do sprzedania kapciuszki goralskie, nowe, nieuzywane. Rozmiar niby 24 ale w rzeczywistosci 22-23 max. Cena 7e
DSC02675.jpgDSC02674.jpg
 
no tak...dublin...ehh...mialam skromna nadzieje ze bedzie troche tansze:)a moze mam zly pomysl po prostu...moje dziecko odkad obnizylam w lozeczku polke na sam dol nie chce tam spedzic nawet minuty...nie wiem boi sie czy co..wrzeszczy jak szalony..na wyzszej polce spi, owszem..ale jest juz za duzy i bez problemu wstaje, wypadnie mi ztej gornej polki...a te lozeczka turystyczne nie maja srodka..tylko gora albo dol...i nie wiem co zrobic...nie moge go brac do lozka co noc, ale mam do wyboru..placz i lament, albo przespana noc w lozku..i coraz czesciej sie lamie...wiem ze zle robie...ale nie widze alternatywy...moze macie jakies pomysly?? dzieki Tichonek
 
a tak poza tym to chyba mnie nie pamietasz?? lezalysmy na jednej sali poporodowej:) obcinalas mojemu Filipkowi paznokcie..no i mam zdjecie naszych pociech:) Twoja krolewna taka duza, sliczniutka a moj Chlopak chucherko takie, bylo miedzy nimi prawie 2 kg roznicy..pamietasz??
 
Kruzolek - a sprawdzałaś na Galway.pl? bo ten komis, o którym pisze Pauletta ponoć jest zamknięty...
i rozumiem twój "ból"... zmieniłam małemu łóżeczko zwykłe na właśnie turystyczne i zaczęły się problemy - budzi się noc w noc z krzykiem i za żadne skarby nie chce się położyć - jakby łóżeczko w dupkę go parzyło:/
a poza tym to my się chyba znamy:p
 
reklama
Do góry